Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Leírom mifajta vagyok, van...

Leírom mifajta vagyok, van ötletetek mit tanuljak, vagy kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Idióta egy kérdés, tudom 😀

Szóval, 21 éves vagyok, nincs nagy lexikális tudásom, de butának se tartom magam. Az érettségit sikerült négyesekkel és 1-1 hármassal, ötössel elvégezni. Utána tovább mentem autószerelőre és autószerelő technikusra, ezt mind2-t közepessel végeztem el sajnos. Sose tetszett igazán ez a szakma, csak apa ebben dolgozott és sosem volt ennél jobb ötletem. Most is ebben dolgozom és még mindig nem tudom magam elképzelni, hogy ebből megyek nyugdíjba. Mindig is sokkal jobban érdekelt a sport, a táplálkozás, a regenerálás, minden ami viszi előre a fejlődést. Ennek ellenére sose csináltam top szinten egyiket se, csak rengeteget nézek utána, olvasok, tesztelem néha a különböző metódusokat. Én országúti kerékpározom, leginkább ez a vonal érdekel természetesen. Lehetséges, hogy sport vonalon kéne elindulnom valahogy? Nem tudom, pl. masszőr, vagy dietetikus. Ezek ugranak be elsőre, de csak azért mert nem igazán tudom milyen irányok vannak a sportvilágban.

Most normális életkörülményem van. Jól keresek (250 nettó), családom bármiben támogat, ha kell. Ezt a színvonalat szeretném fentartani ha más pályára lépek is, de tudom, hogy befektetés nélkül nincs haszon és sok idő felépíteni egy karriert.

Tehát ebben kérem a segítségeteket, vagy a tapasztalataitokat.


2020. febr. 26. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Sporton belül más nem érdekel? Személyi edző is lehetnél akár.
2020. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem jut eszembe semmi, hogy mi érdekelne még sajnos.

(Egyetlen másik hobbim az éjszakai autós élet, de ezt csak néézni szoktam természetesen 🙄🤫.) De hát ebből meg nem lehet semmi megélhetést csinálni.

2020. febr. 26. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:
:D hát akkor nem tudom. Nehéz így mert ugye mi egyáltalán nem ismerünk téged, és ha még te se tudod merre indulj, akkor mi honnan? :) Esetleg keress egy ilyen tesztet (azt hiszem vannak ilyenek neten), amit kitöltesz és megmondja milyen munka való neked. Persze lehet, hogy ez kaki, de egy próbát megér, hátha jó ötletet ad :D
2020. febr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Menj masszőrnek, hiszen érdekel és jól is jövedelmez.

Dietetikus???

2020. febr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozhatnál akkor már bicajokkal is. Szereléshez értesz, tesztelni is tudod melyik milyen, tervezhetsz sajátot, edzéstervet készíthetnél a kezdő kerékpárosoknak, tudnád melyik terepre kinek milyen kell, mi kell rá, hogy kell rátenni... El tudod kezdeni kicsiben, és képezni is tudod magad hozzá folyamatosan.
2020. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A bicikliszerelés tényleg jó ötlet
2020. febr. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!