Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti buktatok már el talált új...

Ti buktatok már el talált új állást azért, mert az aktuális munkahelyeteken nem voltak hajlandóak elengedni a felmondási időt?

Figyelt kérdés
Ha igen, utána mit csináltatok? Hogy viszonyultatok a munkahelyetekhez? És ők tihozzátok?
2020. febr. 26. 19:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Persze hogy volt,mondjuk én csak egy héttel akartam volna előbb eljönni. Végül is mivel rendesen felbaxtak ezzel így aztán méregből felmondtam, utána elmentem két és fél hétre táppénzre (Valóban voltak egészségügyi gondjaim).


Miután felmondtam 2 hónapra rá, elkezdtek zaklatni hogy menjek vissza mert nem találnak a helyemre embert.Természetesen ment az ígérgetés hogy megadják az emelést amit kértem stb stb stb, megjegyezném 200-helyett szerettem volna 250-et kézhez kapni, arról nem is beszélve hogy ebben a munkakörben még ez is irreálisan alacsony lenne.....



Munkakört meg direkt nem írok, nem szeretném ha véletlen felismernének :)

2020. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10, milyen munka az,amiben 900 eurót keres valaki naponta ?
2021. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Banki informatika. Külsős contractorként simán megadják.
2021. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
És most miben dolgozol ? És milyen végzettség kell ezekhez a poziciókhoz ? A felelősség vagy a szakmai- informatikai tudás (esetleg mindkettő) miatt ilyen magas a fizetés ?
2021. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!