Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális az hogy pár hónapnál...

Normális az hogy pár hónapnál tovább nem tudok egy munkahelyen maradni?

Figyelt kérdés
23 éves létemre már kb 15 munkahelyet váltottam pár év alatt. Legtöbb idő ahol dolgoztam az eddig négy hónap volt. Nem megy, utálok dolgozni ezért vagy felmondanak vagy én mondok fel. A jelenlegi munkahelyemen még csak 1 hónapja vagyok de már elegem van belőle. Utálok bejárni, unom az egészet. Pár éve már ez megy hogy megyek az egyik helyről a másikra. Szerintem még mindig jobb mint teljesen munkanélküli lenni. Van még valaki ezzel így?
2020. febr. 27. 18:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Szóval jelen pillanatban határozatlan, életcéltalan, kedvetlen vagyok mindenhez
2020. febr. 27. 19:44
 12/19 anonim ***** válasza:
57%

Ha egy csöpp eszed lenne, felküzdötted volna magad egy olyan szintre, ahol már gyerekjáték szabadúszóként boldogulni vagy tanultál volna olyan szakmát, hogy heto 3 nap home officeban lehess.


De nem, te csak az egész életed ellógni akarod. Az ilyen emberek azok, akik a semmire fikáznak mindent és hiszik azt, hogy ők az atyaisten, akiknek jár a kényelem és a jó fizu, miközben egy normális diák meg gyakornok letudja azt az 1-2 kemény évet az elején és utána normális helyen dolgozik a következő 50-ben.

2020. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
29%
23 évesen már nagyon nem itt kellene tartani.
2020. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Mi az amit érdemes otthonról csinálni? Pl számítógépen. Beíratkozok tanfolyamra is ha kell
2020. febr. 27. 21:39
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát ez baj. Ez nem a képességől sem a legmegfelelőbb munkahely kereseserol szol. Komolyabb, lelki oka lehet, érdemes lenne felkeresned egy szakembert aki segít helyre tenni a dolgokat.
2020. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy fogsz járni, hogy mire tényleg hosszútávra terveznél, nem marad a közeledben egy normális munkahely, mert mindenhol megfordultál már.
2020. febr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Pszihológushoz kellene mennem? És mit kell mondanom? Ugyanazt mint itt?
2020. febr. 28. 06:24
 18/19 anonymousreview60 ***** válasza:
74%
#17: Igen. A többit majd megkérdezi ő. Ne pazarold az életedet! Nem kevés pénzbe kerül a terápia, de ha megtanulsz magadról gondolkodni, akkor kevesebb pénzedbe - és főleg idődbe - kerül, mintha hányódnál ide oda.
2020. febr. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is szakember kell, de készülj arra, hogy valószínűleg a gyerekkorodra fog visszavezetni jó pár dolgot.

Én is nehezen fogadom el a gályázást, utálok is dolgozni, de ez van, mert muszáj megélnem. Persze, ha nagyon szar váltok, de azért 1-2 évet legalább igyekszem lehúzni valahol.

Tényleg el kéne gondolkodni, hogy mi is az ami igazán érdekel, de hidd el bármibe is fogsz nem megy befektetett energia nélkül. Én is lusta vagyok, de ha kitűzök célokat erőt veszek magamon. Nekem a legrosszabb az volt elfogadni, hogy nem csinálhatom azt, amit szeretek, mert rohadtul nem lehet belőle megélni, ezért eleve nem találom meg magam más munkákban.

Sokan azt mondják, ha utálsz alkalmazott lenni legyél vállalkozó, de megmondom neked az még több melóval jár, mint alkalmazottnak lenni, mert ha nem csinálod, nem mész a munka után, akkor nincs bevételed.

2020. febr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!