Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata két munkahelyen dolgozni egyszerre?

Figyelt kérdés
Könnyen meg tudtátok oldani? Nem okozott konfliktust az első helyen egy másik munka válalása? Könnyű volt egyeztetni a beosztásokat a kettő között? És jobb volt így, két helyen két különböző dolgot csinálni vagy jobb ha egy helyen lehúzod az egy hosszú műszakot?

2020. febr. 25. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát elég szívás.

7.30 viszem a gyereket suliba, 8-12 dolgozok a mellékállásos helyemen, aztán veszek valami ebédet, 14-22 megyek a rendes munkahelyemre, ez a gyakoribb felállás, ilyenkor délutános vagyok. Ha délelőttös vagyok 6-14 a rendes helyemen akkor délután nem dolgozok, olyankor én megyek a gyerekért a suliba, délután meg megyünk valahova vagy tanulunk kicsit otthon... Ha éjszakás vagyok 20-04 akkor tudok menni 8-12 vagy 8-16 a másik helyemre, de csak az első éjszakás napomon szoktam menni, éjszakai műszak előtt tudok még dolgozni, utána már nem, azért aludni is kell. A mellékes helyemre akkor megyek, amikor rá érek, a fő helyemhez igazítom, viszont ott is sok túlórám van. Itt tudják, hogy dolgozok máshol is nem probléma, de muszáj, mert anyukám megszivatott egy 200000 ftos törlesztővel, így 265 öt kell torlesztenem havonta, ami kB a főállásos fizum nagyrésze, és akkor még kaját sem vettem és rezsit sem fizettem. (Feleségem otthon van márciusban születik a második gyerek, addig legalább el tudja hozni a suliból, vagy ha nem érek rá el is tudja vinni.) Csak addig csinálom ezt amíg ki nem fizetem anyukám. Most kiesett pár műszakom, meg betegszabin is voltam, úgy hogy a március nem lesz valami fényes...

2020. febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fárasztó!


2,5 éve csinálom,de kezd sok lenni!

2020. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!