Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti dolgoznátok olyan munkahely...

Ti dolgoznátok olyan munkahelyen ahol a főnök elvárja, hogy hazudjatok a beszállítóknak, befektetőknek a fizetéseket illetően illetve azt vallja, csak akkor fizetünk ha és amikor hívnak?

Figyelt kérdés
Egyébként építkezési szektorról van szó.
2020. febr. 21. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Láttam eleget az építőiparból. Nem dolgoznék benne semmilyen szinten.

Pont az ilyen körbetartozásos, nem fizetős trükközések miatt.

2020. febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. febr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És úgy ha emellett jól fizet?
2020. febr. 21. 14:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyi a jól, milyen munkarendben, milyen körülmények között stb stb.


De mindegy, akkor sem. Normális üzleti kapcsolatokat nem lehet ilyen módon fenntartani. Én autóiparban dolgozom, de egyértelműen látszik, hogy az ilyen emberektől, és cégektől szabadul mindenki ahogy lehet. És csak folyamatos feszültséget, konfliktust szül a proaktív közös munka helyett.

2020. febr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Én dolgoztam már több helyen, mindenhol a fizetési határidő utolsó napján fizettünk, de időre megkapták a pénzt. Olyan helyen, ahol tudom hogy hazudok egyszerűen nem lennék képes dolgozni csak amíg muszáj (nincs jobb).
2020. febr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!