Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmondanátok a kollegátoknak...

Elmondanátok a kollegátoknak hogy a főnök ezerrel keres embert a helyére és ki fogja rúgni?

Figyelt kérdés

Munkakörömnél fogva noha nem vagyok HR-es olyanokról is tudok amiről jobb lenne nem...


Most pl megtudtam hogy a főnök maximálisan elszánta magát egy régi bútor kollega kirúgására már ezerrel keresik az embert már voltak is meghallgatások és ahogy lesz valaki már repül is. Nem holnap lesz de nem is hónapok múlva. Én 1-2 hónapot saccolok.

Elmondanátok neki?


2020. febr. 27. 18:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a viszonyotok? Ha baráti, és becsületes, tisztességes ember akkor én elmondanám neki titokban. Általában az emberek évekig emlékeznek rá, ha valaki ilyen nagy szívességet tesz nekik és barátságokat szakíthat meg, ha nem teszik. Ha nagyon félsz tőle, hogy kitudódik, akkor csináld anonim módon új email cím és írd meg neki emailben, írd bele, hogy ne keressen, de így érezted tisztességesnek.
2020. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%

11-es jó ötletet adott.

Én egyébként nem mondanám el. A munkahelyből élek, ha kitudódik, hogy tőlem tudja én is repülök. Előbb-utóbb úgyis megtudja. A felmondási ideje egyébként nem hosszabbodik a cégnél eltöltött évekkel arányosan, azonban elbocsátás esetén a végkielégítésre kapott összeg több havi fizetése lesz. Inkább arra hívd fel a figyelmét valamilyen egyéb sztori útján, hogy nehogy aláírjon egy közös megegyezést (valaki általánosságban), mert akkor bukja a végkielégítést. Nálunk volt aki ebbe belefutott, mert nem tudta hogy csak akkor jár ha neki mondanak fel.

2020. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem.Azt hiheti,hogy közöm van hozzá,elmondhatja másnak,stb.
2020. febr. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!