Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lenne a véleményetek egy...

Mi lenne a véleményetek egy olyan kolléganőről, aki a főnökét Főninek nevezi és a telefonban Puszi! -val köszön el?

Figyelt kérdés

2020. febr. 26. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül szeretők ha erre gondolsz. Gondolni meg semmit, valakinek nyalnia is kell.
2020. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En is annak hívom...
2020. febr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1: Nem gondoltam szeretőre.
2020. febr. 26. 20:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi is Főninek hívjuk a főnit.
2020. febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyalizós a lelkem... Nálunk is volt ilyen, hogy "Főni", nem tetszett, nem használtam. De olyan is volt, hogy a főnök becézgetett valakit.
2020. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Elsore: komolytalan, tipikus agyhalott pichaknak valo helyen dolgozik. Pl.konditerem, szolika.

Masodikra: hat... a foni a baratosneja.

2020. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En is föninek hivom, de nem elötte.

Ha jelen van vagy vele beszélünk, a nevén szolitjuk.

A puszi az meg baràti inkabb, azt nem irogatjuk neki.

2020. febr. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Anyum is Főninek hívja a főnökét, egyszerű vicces becézés (anyám távolról se nyalizós típus).

A puszi nekem személyszerint furcsa, de én ismerek sok embert aki bárkitől képes úgy elköszönni, nekem is köszönt már így random kolléga, akinek abszolút nem volt érdeke "nyalizni" nekem.

2020. febr. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mi (az egyik kollegina hatására) pár éve elkezdtük Föncinek szólítani a főnökünket. Már évek óta nem ő a főnökünk, de még mindig így hívjuk. :D Gravírozott bögréje is van, meg minden.
2020. febr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen ismerősöm, aki szakács, és mindig így szól a konyhafőnöknek, hogy "séf úr, ugye ennek már meg kellett volna főni?"
2020. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!