Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnökök miért érzik sértve...

A főnökök miért érzik sértve magukat ha az anyagiak kerülnek szóba?

Figyelt kérdés
Kérdeztem a főnöknőt lehetne-e hogy ezentúl fizesse az utat,mivel ígérte.Azt mondta igen meg megkérdeztem mikor esedékes a januári fizetés másik része mivel minuszban van a számlám. Láttam nem jól érintette,megbántva érezte magát.De bárki bármikor az anyagiaktól beszél neki megsértődik a könyvelő is figyelmeztette már pár dologra és az se tetszett neki.Megertem ha nehéz helyzetben van,újonnan nyílt cég,de a tartozásokat se lehet halmozni és valamelyik reggel felháborodva jött mert esedékes a fizetés és jött olyasmivel ha ő nincs ott akkor semmi se működik meg a gyerekei szájától veszi el a pénzt. Gondolom a férjével volt balhé mert kikell húzni a költségeket és bizonyára a családi kasszába is belekell nyúlni és akkor lekellene adniuk a magas életszinvonalat.A másik 3 munkást kifizetette a kettő beugrót akik fél munkaidőben vannak,őket hónap középen meg kicsit később a mérnököt. A menedzser meg én maradtunk utoljára.Ha nem tud valami miatt időben fizetni és azonfelül is sokat késik amelyik időpontra ígérte a teljes fizetést helyénvaló lenne erről beszélni.

2020. febr. 29. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Feketén dolgozol ott? Mert szerintem igen, ugyanis ha mindenki be van jelentve akkor nem fizethet így ahogy leírtad.

Ha feketén dolgozol, akkor tanácsolom, hogy keress másik munkát. Egy idő után nem fog fizetni, és futhatsz a pénzed után.

Én is dolgoztam így, nekem is jött, hogy a családja, gyerekei szájából veszi el a pénzt. De én erre azt mondtam, hogy te is a családom, gyerekem szájából veszed el, mert a munkámat nem fizeted ki. Nem dolgozom ingyen. Vagy fizetsz 2 napon belül, vagy nem jövök. Akkor fizetett, de elég is volt.

2020. febr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
Újabb és újabb provokatív munkaügyes kérdések, kösd már le magad mással, kétségbeejtően unalmas, ennyire szenvedsz?
2020. febr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Mindig azt mondják, hogy a bevételből tudnak fizetni.

Én erre még azt mondom, hogy megélhetéshez pénz kell, ha nem itt keresem meg, máshol teszem.

Na erre miért ne sértődne meg?

2020. febr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Mert tudják, hogy vaj van a fejükön.
2020. febr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

Egyfelől, eddig sose volt gondom a pénzzel és a főnökömmel sem jelentett gondot erről beszélni.

Másfelől, ne magyarázz bele dolgokat, hogy mi történik a főnököd családjában, semmi közöd hozzá.

Ha meg feketén dolgozol vess magadra.

2020. febr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3-as igen,ő jön a gyerekei szájával jöhetek én is azzal,hogy a saját számtól veszem el,felborítja a költségvetésemet.

5. Nem feketén dolgozom,kitolja a határidőket. Nincs közöm a családjához de mindegyik azzal érvel pedig az ilyeneknek több van mint azoknak akiknek mondja.

2020. febr. 29. 20:36
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

A fizetesi hataridöt pont nem tologathatja mert tv is szabalyozza es nagyon megüthetik a bokajukat a kesön fizetök.


Olyan sok ceg nem szokott hozza hogy a munkaber az jarulekos költseg mint a villanyszamla bele kell kalkulalni hiszti nelkül.


Kezdö amatör kis csoringer cégek meg trükközök fujjàk csak fel.


Amugy meg röpködnek nagyban a stiklis szamlak nem is a bevételböl élnek mert a céges szamlakon NINCS maganjellegü pénzmozgas.

Csak ugy röpködnek a milliok altalaban kamu tanfolyamokra is meg alvallalkozoi fiktiv szamlakra.


Nagyon kis amatör hal, aki munkabérkifizetéseken picsog.

2020. febr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!