Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyi mártír-sztahanovi...

A munkahelyi mártír-sztahanovisták általában milyen korúak közül kerülnek ki? Hogyan kezelhetők? Kihalásuk kb hány generáció múlva várható? Miért jó ez a hozzáállás nekik?

Figyelt kérdés
2016. dec. 30. 17:27
 1/9 Szimeon ***** válasza:
Az ötvenes évekbeli filmek szerint a sztahanovisták mind fiatalok. Lelkes párttagok is általában.
2016. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyi logosok általában milyen korúak közül kerülnek ki? Hogyan kezelhetők? Kihalásuk kb hány generáció múlva várható? Miért jó ez a hozzáállás nekik? Hány éves is vagy kedves kérdezö?
2016. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az életkortól függ ez, inkább attól, hogy valaki az életkörülményeit tekintve mennyire van kiszolgáltatott helyzetben a munkahelyén. Meg persze vannak buzgómócsing természetű emberek, de az sem korfüggő.
2016. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Te azokat nevezed sztahanovistáknak, akik becsületesen végigdolgozzák a munkaidőt, és nem tetszik nekik, hogy te a munkaidőd felét fészbukozással töltöd? Szerintem ez nem korfüggő, hanem vannak a becsületes emberek, és vannak a sumák naplopók. Remélem nem halunk ki soha, és lesz utánpótlás a fiatalabb korosztályból is.
2016. dec. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Balázska?
2016. dec. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az "ülünk a langyos húgyban" emberek általában milyen korúak közül kerülnek ki? Hogyan kezelhetők? Kihalásuk kb hány generáció múlva várható? Miért jó ez a hozzáállás nekik?
2016. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Munka-alkoholistának is szokták nevezni azokat, akik nem kényszerből dolgoznak annyit, amennyit. Nem korfüggő, sokszor kompenzálnak, mások közülük tényleg azt a munkát tekintik életük értelmének.
2016. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen munkahelyi sztahanovista vagyok, volt olyan, ahol ezt nem szerették. Suliban voltam rendszergazda egy istenháta mögötti faluban, 8 órában saját magamtól voltam benn 12-t napi szinten, mindent amit tudtam finomra hangoltam, még az iskola weblapját is én szerkesztettem elég nagy részletességgel, még szavazást is tettem ki minden nap, hogy melyik szünetben milyen zenét játszak le az iskolarádióban.
2018. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

(előző vagyok)

A gyerekek szerettek, a kollegák nem annyira, vagy legalább is csak néhányan.

2018. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!