Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van aki dolgozik a Tescoban...

Van aki dolgozik a Tescoban áru összekészitőkent? (online bevásárlás)

Figyelt kérdés
Milyen a munka? Nehéz? Hány órára kell bejárni, hány órát dolgoznak? Nőként könnyű elvégezni a munkát?
2020. márc. 1. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
10%

Azt nem tudom, de egyszer volt egy érdekes tapasztalatunk egy ilyen munkással.


Azt hiszem 20:00-ra vagy 19:00-ra választottuk ki a kiszállítási időt.


A futár felhívott mindket olyan 16 körül, hogy és megkérdezte, hogy nem-e hozhatná most a dolgokat, mert több ember ma már nincs és mi lennénk az utolsók, így 3 órát bent kéne maradnia még.


Szépen elmondtuk neki, hogy nem hiába választottuk azt az idősávot. Hamarabb semmiesetre sem leszünk otthon.


Ezek után még legalább 3x felhívott minket, minden egyes hívásnál egyre parasztorabb hangszínben.


Majd mikor kihozta, minden lefagyasztott dolog felengedett, amit azzal indokolt, hogy "Elromlott a hűtő". Nyílván ha ez lett volna elmondhatta volna a telefonon, vagy akármi, de valószínűleg lekapcsolta mert ideges volt.


Mindegy ezt 2 okból írtam le.


1. Valószínűleg ilyen veled is előfordul.


2. A Gödöllői Tescoban dolgozik egy paraszt futár.

2020. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja én nem futár lennék. Az árut kéne össze pakolni. Ahol én lakom itt nincs kiszállítás egyébként.
2020. márc. 1. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz munkakör, a gond csak az hogy bármikor bárkit kitesznek kasszába.
2020. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát aki diszkalkulias csak nem teszik ki xdd
2020. márc. 1. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!