Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Tesco online bevásrlás?

Tesco online bevásrlás?

Figyelt kérdés

Az áruházban és az online felületen megegyeznek az árak?


Találtam ezt: [link]


Azt gondolnám, hogy ennek szerepelnie kéne ebben az akciós újságban: [link]


De nem szerepel! Ebből kifolyólag jól sejtem, hogy ha ellátogatok személyesen egy nagy tescoba ( 200g nescafe gold nincs a kicsikben szerintem), akkor nem az akciós árat fogom látni?

Mielőtt még írnátok, hogy miért nem megyek személyesen és nézem meg, azért mert nem esik útba Tesco extra.



2019. máj. 14. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az árak boltonként is eltérhetnek, a bolti és az online ár is lehet más. Az lesz az érvényes ár amin leadod a rendelést, ha utána változik akkor is.
2019. máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Érdemes megnézni az árukeresős értékelésüket, legtöbbször még az sincs nekik készleten, amit készleten lévőnek és rendelhetőnek ír a rendszerük.
2019. máj. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hát ez szomorú :(

ma fogom magam és elmegyej az egyikbe aztán meglátom mi lesz, az ár eszelősen jó és még sosem ittam ilyen kávét..

2019. máj. 14. 16:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A katalógus csütörtöktől érvényes. Sajnos a honlapon csak a jelenleg érvényes árakat látod. Hogyha az akció időtartamán belül választasz szállítási időpontot, az akciós áron fogják kiszállítani az érintett termékeket.
2019. máj. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, megnéztem jobban. Gondolom, nem volt már hely a terméknek a katalógusban. Azt hiszem, az előző hetiben még szerepelt.

Tesco Extrában viszont azért sem érdemes keresni, mert az inkább sarki, drága kisboltként működik, nem pedig a hipermarketek árát követi.

2019. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

áá köszi szépen így érthető! modnjuk eszembe nem jutna, hogy nincs hely a katalógusban, mert annyira sok az akciós termék :D


az extra az nem éppen a legnagyobb tescokat jelöli? mindeneseter én a fogarasi úti / váci úti méretű tescokra gondoltam

2019. máj. 14. 17:06
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem, a Tesco Extra az ilyen kis belvárosi Tesco, szűk terekkel, kicsi választékkal stb., teljesen más feeling, mint a város szélén levő hatalmas áruházak. Legalábbis nekem ez a benyomásom.


Az nem igaz, hogy azon az áron szállítanak, amivel beraktad a kosárba (az Auchannál viszont ez a rendszer, ha jól tudom). A szállítási időpont számít, és gyakran nem is lehet kideríteni az online felületen, hogy mi lesz a tényleges ár, ha pont úgy jár le az akció.


Mi pár havonta szoktunk egy nagyobb adagot rendelni, eddig komoly gond nem volt, esetleg egy fél órás késés, az összesen 20-30 ezer forintnyi cuccból két-három termék helyettesítés, meg néha egy-két dolog egyáltalán nincs. Az akciók lejárata okozta problémát úgy kerülöm el, hogy sosem rendelek csütörtökre (vagy szerdára, nem is tudom, de a weben látszik, hogy mikor járnak le az akciók). Előző nap átnézem újra a dolgokat, hogy volt-e árváltozás.

2019. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Tesco Extrának a legnagyobb Tescokat hívják. A picik a Tesco Expresszek.
2019. máj. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg Tesco Expressz a kicsi, ezt benéztem. :)


A kiszállítási időpontot úgy értettem, hogy ha 10-17-e között akciós egy adott termék, és 12-re kérem a kiszállítást, de már 8-án kosárba teszem, akkor a 10-17-e között érvényes, akciós áron fogom megkapni. Múltkor izgultam kicsit emiatt, hogy tényleg így lesz-e, és minden érintett termék az alacsonyabb áron érkezett.

2019. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!