Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan közületek, aki...

Skorpió87 kérdése:

Van olyan közületek, aki szabadúszó állásban dolgozik a Cloudworksnél?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata? Várom üzenetben, vagy privátban a hozzászólásokat. Köszönöm
2020. márc. 1. 09:35
 1/8 anonim válasza:
63%
Igen, én! :) Mire vagy kíváncsi pontosan? Igaz már lehet nem aktuális a kérdésed. Augusztusban leszek egy éve a cégnél, főállásban dolgozom nekik.
2020. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia kedves hozzászóló!

Még most is ott dolgozol?

Én most láttam a hirdetésüket, és gondolkodom.

2022. júl. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem dolgozom màr nàluk. Nem tudom vàltoztak-e a dolgok azóta, mindenesetre több soros szöveget megírni igen csekély összegért egy idő utàn inkább letettem róla, meguntam. 😅 Nincs semmi online munka, amivel foglalkozol?
2022. júl. 8. 12:13
 4/8 anonim válasza:
Szia! Szeretnek a Claudworksnel dolgozni. Neked mi a tapasztalatod? Korrekt ceg? Adoztal a fizetes utan?
2023. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak adatlopás, mindent megadtam amit kért munka meg sehol nem is válaszol. Ha visszaélés történik az adatokkal tudom kiket kell feljelenteni.
jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Hát annyit nem fizetett, hogy adózzak is utána. Sajnos egyik nap több bevételem volt, másnap már kevésbé. Nem is érte meg velük foglalkozni. Kifizetnek rendesen, de napi több órát üldögélni előtte és jópofizni örökké az ügyfelekkel, nekem már nem érte meg.

Nem tudom, mindig szűrik az embereket. De mindig kell ember, ez tuti. :D

jan. 28. 14:43
 7/8 A kérdező kommentje:
Más online munka nincs kilátásban senkinek véletlenül? :)
jan. 28. 14:44
 8/8 anonim válasza:
Mennyi idő után adtak belépési adatokat? 6 napja ( hétvégével együtt ) adtam meg a személyes adataimat, azóta nem érkezett meg a belépési jelszavam, Skype tréning időpont… ugyan még mennyit varjak??? Tudja valaki?
márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!