Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olyan dolgozót miért nem...

Olyan dolgozót miért nem rúgnak ki aki súlyosan rombolja a morált viselkedésével beszédével, és kollegáinak kárt okoz?

Figyelt kérdés

Mindig késik nem 1 évben 1x, hanem 1 héten 3x legalább, amikor megjön közli hogy ez van késtem ha nem tetszik rúgjanak ki, munkaidő vége előtt lelép hamarabb közli vonják le de úgyse merik, az állandó késéseit a kollegái állják, helyettesítik akiknek tele van a tökük azzal hogy azt kell nézni naponta a késős méltóztatott-e bejönni így a kezdés után másfél órával, amikor számon kérik akkor közli szarom le kinek mi baja van (így szó szerint) -és ezt a főnökség tétlenül nézi ÉVEK óta.

Súlyosan demoralizál, és sokan kérdezik ezt miért kell eltűrni elnézni évekig.

Miért nem vágják ki?


2020. márc. 1. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Lehet 8 gyereke van.

Nekem volt egy hasonló kollégám. Megjelent a munkahelyen és leült. Semmit nem csinált. Rászólt valaki azt válaszolta: " Még ti a kezetekkel keresitek a pénzt, én a Fäs***mal (8 gyerek...).

2020. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Sok támogatáshoz kell egy bizonyos létszám.

Ennek a feltöltésére jó bárki, mivel kevés a szakember. Főleg a normális szakember.

Nálunk ezért van sok nem oda való sajnos.

2020. márc. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 cro-minyon ***** válasza:
74%
Sajnos nem egyedi eset. Ettől függetlenül olyan, amit kezelni kellene, kirúgással, hogy legyen példa.
2020. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Nàlunk a könyvelés (partner cég) ilyen, folyamat hibàra hibàra halmoznak, egy masik cég ezert mar az 5.könycelö céget rugta ki(bontotta fel a szerzödest velük), en màr kezdtem feltételezni azt is magamban hogy szerintem a vezetöjük 100, hogy drogozik, keptelen helyes cimre kiküldeni egy szamlat, elküldi a konkurencianak meg ilyen eget rengetö hiabakat halmoz komoly neha mar röhögögörcsöm van szoszerint tölük hogy ilyen letezhetetlen ekkora baklöveseket csinalni, ehhez komolyan màr tudni kell, ÉS még mindig velük könyveltetnek!!!
2020. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*hibàt hibára
2020. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*velük könyveltetnek szamlaztatnak, en ellenörzöm öket, hogy szinte esküdni mernék ra hogy nem drogos a vezetöjük :D nagyon komolyan nyomjàk az abszurd hibàkat amiket kb egy ovodas sem nézne ugy be ahogy ök :D
2020. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*hogy drogos, nem tiszta
2020. márc. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván rendszeresen lecummantja a részeges főnököt.
2020. márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Balázska, túl gyakran sütöd el ugyanazt a kérdést.

Találj ki több variációt, mert ez most volt nemrég.

2020. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert lehet, hogy 1-1 területen ő jó. Vagy épp csókos.
2020. márc. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!