Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért jó egy főnöknek hogy...

Miért jó egy főnöknek hogy viselkedésével még azt is elüldözi aki a szar fizetésbe még bele is menne?

Figyelt kérdés

Ha van egy munkahely ahol eleve szar a fizetés állandó a hiány, nem találni új embert, ha találni ideig óráig is hamar elmegy-akkor ilyen paraméterek mellett miért jó a főnöknek hogy vadparaszt állat viselkedésévekl még azt is elüldözi aki a szar fizetést még úgy ahogy elfogadná?


Sok embernek nincs piacképes végzettsége vagy idős így beletörődik hogy szarul fizetett állásba van, másra kb esélye sincs.

De azért olyan ki hajlandó elviselni a szar pénzért az anyázást az alázást a vadparaszt állat főnököt olyna nemigen van.

Miért jó a főnöknek hogy az eleve szar és hiányos helyet még szarabbá teszi és még azt is elüldözi aki amúgy maradna?

És aztán mehet a vonyítás hogy nincs ember?


2018. febr. 27. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert aki szar ember, nem tud kibújni a bőréből.
2018. febr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát igen de egyben vállalkozó is és azt tudnia kell hogy munkaerő nélkül meghalt a cége.

És ez alatt nem is azt értem hogy nulla embere marad mert olyan úgyse lesz de elég ha a létszám adott min fő alá esik és már működésképtelen az egész.

Ezt se érti? Ez a pénztárcájára megy.

Még ezt se érti?

2018. febr. 27. 10:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne azon morfondirozz hogy miért ilyen a főnök hanem koccolj le és hagyd a g€(ibe.
2018. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok itt csak bedolgozóként, de látom mi folyik.

Az én helyzetem más nekem kiadják a melót hazaviszem megcsinálom visszaviszem számlázom fizetik. Nincs napi kapcsolat a vezetőséggel nem kell abban a légkörben 1 percet se eltöltenem.

2018. febr. 27. 13:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Egy kis szállóban dolgoztam, lassan már ott tartottunk, hogy 6x12 óráznom kellett volna (mindig éjszaka), mert már alig volt alkalmazott mert mindenkit elüldözött, erre én is felálltam. Most állítólag a vállalkozónak gyakorlatilag be kellett költöznie a szállóba, mert se nappalos, se éjszakás recepciós nem nagyon van már. Ha neki ez jó, akkor csinálja nyugodt szívvel.
2018. febr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát itt a főnöknek nehéz dolga lenne mert egyszerre kéne a gyártósor mellé állni de kapásból 5 helyre egyszerre meg számlázni meg csomagolni meg telefont kapkodni meg kiszállítani.
2018. febr. 27. 14:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert x év, évtized alatt hozzászokott a buta prolija, hogy mindegy, mekkora se.ggfej, mindig lesznek munkavállalók.


Most pedig 50 évesen szembesülnek vele, h aki teheti, lelép külföldre, és nem viselik már el, ha halálra dolgoztatják őket.

ezek a főnökök már nemigen fognak megváltozni. vagy dolgoznak éjjel-nappal, vagy bezárnak, és nem tudom sajnálni őket.

2018. febr. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

" mekkora se.ggfej, mindig lesznek munkavállalók"


Hát igen, és most először végre elmondhatjuk h bizonyos pénzért tényleg senki. Van olyan aki inkább elmegy feketén ideoda vagy nem csinál semmit de akkor se megy el szar pénzért 3 műszakba szarakodni.

Jól teszik.

És ez egyes főnököknek úgy tűnik magas.

2018. febr. 28. 07:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Nehezen szoknak hozzá a megváltozott viszonyokhoz és még mindig az van nekik berögzülve ami 10 éve volt. Nem tetszik? takarodj, holnap 5 embert fog tolongni a helyedért. Ez ma már nincs így. Elküldöd aztán úgy kell vadászni egy embert a helyére. Csak a munkáltatóknak nem ártana rugalmasnak lenniük és alkalmazkodni ehhez a megváltozott helyzethez.

Logikátlan barmok. Nálunk pl. annyira nem találnak embert, hogy magasabb bérrel veszik fel az újakat mint amennyit a régieknek adnak és persze elvárják, hogy tanítsuk őket be. De amennyiben egy 5 éve itt dolgozó szól, hogy hé talán nekünk is legalább annyit kéne adni akkor nem, neki nem adnak hanem simán hagyják elmenni. Az nem esik le a hülyéknek, hogy a helyére utána megint csak fel kell venni egy újat, de az megint csak több pénzért fog idejönni. Jó üzlet mi ? Elmegy egy olyan aki már kitanulta a dolgokat és felvesznek egy tök új embert több pénzért, ahelyett hogy a régit megfizették volna. És itt nem bruttó százezerekről lenne szó, hanem max 30.

2018. febr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!