Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » December elején elmentem...

December elején elmentem magamtól egyik kórházból szerintetek mennyire lenne gáz visszamenni ugyan oda (160 km -re van )?

Figyelt kérdés
2020. márc. 2. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk örülni nem fognak neked!
2020. márc. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ miképpen jöttél el, ha anyukázás volt közben akkor gáz lenne.
2020. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hivatalosan eljöttél, vagy megszöktél? Ha utóbbi, akkor nem értem, mi a francnak akarsz oda visszamenni, főleg ha ennyire messze van.
2020. márc. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Árpád hídon volt egy hölgy, aki leesett a villamosról, ahogy szállt fel rá, olyan rosszul volt.

Kihívta egy nő a mentőket, jöttek, elmondták, hogy a hölgyet már bevitték, de negszökött és az utcán lett rosszul így vissza kellett vinni, az akkor talán a negyedik szökése volt.

Kuabáltak vele egy sort, elmondták, hogy legközelebb rendőrautó viszi be, aztán elvitték.

Ennyi volt.


Na, Te egyszer mentél el még régen és nem négyszer hívták rád a mentőt egy nap alatt. Ha elszöktél, akkor kapsz valami emye-benyét, ha csak saját felelőséggel távoztál, akkor morignak valamit az orruk alatt, de attól függetlenül el kell látniuk Téged, ha nem vagy jól és, ha szükséges, bent rartaniuk. Olyan nincs, hogy bemész, mert rosszul vagy és büntiből nem vizsgálnak meg.


Jobbulást.

2020. márc. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy, aki a 160 km-en lepődik meg; van, hogy ilyen tavolságban van a kórház, ami a betegségére specializálódott. Nagymamám rosszul lett 2015 körül, bevitték a szomszédos város kórházába, kivizsgálták és vitték tovább egy kórházba, ami a falujától 152 km-re van.
2020. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!