Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti felmondanátok ilyen helyzet...

Ti felmondanátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy hónapja kezdtem a munkahelyemen, három hónap próbaidőm van és határozott idejű munkaszerződésem van szeptemberig. Jogászként végeztem, két évig közigazgatásban dolgoztam, de ott nagyon kevés fizetésem volt, ezért váltottam januárban egy kicsivel jobban fizetőre. Viszont itt az új munkahelyen annyi az egész feladatom, hogy fénymásoljak és iktassam a beérkező iratokat. Annyira frusztráló, hogy évekig tanultam így a semmiért. Ti otthagynátok a helyemben ezt a munkahelyet? Szeptemberig szól csak a munkaszerződés és a próbaidő alatt indokolás nélkül felmondhatnék.
2020. márc. 3. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Van más? Jobb? Szeptemberig nem olyan hosszú idő van már vissza. Az is lehet, hogy utána jobb feladatokat kapsz, ha szeretnék, hogy maradjál.
2020. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha jol fizet tuti maradnek.
2020. márc. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Ugyanezt csináltam 2 diplomával, megölte a lelkem. Ráadásul azért volt ez a feladatom, mert a sok ügyintézőből kb a fele nem ért semmit, el voltak állandóan maradva a munkával ezért bevetettek engem, mint mindenest,mert ugye én voltam ott legrövidebb ideje. Ott hagytam próbaidő alatt, mert több mint 2 évre szólt volna a határozott idejű szerződésem. Azóta még nem találtam mást sajnos, szóval megbántam, de az sem lett volna jobb, ha ott maradok, szóval nehéz helyzet. Mivel csak szeptemberig szól én a helyedben maradnék, aztán nyilván közben nézelődnék, hátha akad más. Kitartást!
2020. márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem egyelöre ne mondj fel, hanem elöször keressél valami megfelelöbb, jobb helyet és ha biztos vagy, hoyg megéri váltani, akkor tedd meg.
2020. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy fizetnek, és mennyire zavar hogy ezt kell csinálnod.

Addig semmiképp nem hagynám ott amíg nincs másik jobb lehetőség.

Esetleg beszélj a főnököddel, hogy ha megtartanák a próbaidő után lenne-e lehetőség más munkát végezni.

Megéri ezért a fizetésért ott lenned?

2020. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ennél biztosan találnék jobbat, szóval igen
2020. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!