Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az emberek minek stresszelnek...

Az emberek minek stresszelnek a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Legrosszabb esetben kirúgnak. Tudom vannak kivétel szakmák, pl. légiírányító, orvos, stb... ők stresszelhetnek, de az átlag munkavállaló nem értem mit stresszel. Így határidő, úgy veszteség, lecsesz a főnök, lecsesznek a kollégák, a sok stressztől rákot kapnak az emberek aztán jól meghalnak 50 évesen. Megéri? Nem
2020. márc. 3. 19:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hagyták magukat rabszolgává tenni, most meg szívnak. Persze nem tanulnak belőle és ezután is hagyni fogják magukat. Aki birkának született, az is marad
2020. márc. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szabadúszó vagyok, itthon dolgozok, saját irodámban. Én is stresszelem magam. Tegnap éjjel fél 1-ig dolgoztam (s.o.s. kellett egy lezárt éves beszámoló egyik cégnek). Ugyanaz élettanilag, ugyanúgy kalimpál a szívem, versenyt futok az idővel, csak nem a nem létező főnököm baxogat, hanem kb. mindenki más a főnököm: az ügyfél, a NAV, a satöbbik. Nálam az van, hogy a tőlem elvárható legjobb tudásomat szeretem adni, és a lécet nagyon magasra tettem. Ugyanúgy rabszolgává tettem magam, mint valaki pl. a gyárban a sor mellett. Kiút nemigen van:(
2020. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Kétféle ember van. Akit a körülmények stresszelnek és akit saját maga. Na jó a harmadik a legrosszabb, ha mindkettő. :)

Én általában saját magam miatt stresszelek szintén, hiszen ha kiadok egy munkát a kezeim közül, az legyen olyan, hogy megszólal. Maximalista vagyok, mindig a tökéletesre törekszem és ez bizony nem mindig kivitelezhető, valljuk be. Ha valamiben hibázok, vagy nem az elvárt minőséget teljesítem, kivagyok.

2020. márc. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!