Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az emberek, ha nem bìrják...

Az emberek, ha nem bìrják egymást a munkahelyen, akkor jól eltudnak beszélgetni?

Figyelt kérdés
Van egy idősebb férfi, akivel az irodában, meg azon kìvül is jól elszoktam beszélgetni. Tőle vettem át korábban egy osztályt. Én fiatalabb vagyok, pályakezdő, izmos... Azt hallott, hogy akivel sokat diskurálok, a hátam mögött azt mondja, hogy nem kedvel, látszik, hogy életemben még nem dolgoztam, nem szereti az ilyen férfiakat. Ha tényleg ezt érzi, akkor előttem miért rendes velem? (24/F)
2020. márc. 2. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl udvarias lehet attol meg hogy nem kedvel. De hogy kibeszel a hatad mogott, az nagyon gaz, sajnalom :(
2020. márc. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi értelme lenne annak, ha azt mondaná, "nem bírom a pofád", és flegmázna?
2020. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van.
2020. márc. 2. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kibeszél a hátad mögött, lehet hogy csak mások akarnak felesleges feszültséget kelteni azzal, hogy ilyeneket állítanak.
2020. márc. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a mo.-i társadalmi, munkahelyi hozzáállást híven tükrözi, mindenhol ez van, csak senki nem akar rajta változtatni.
2020. márc. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!