Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kezelitek ha igazságtlans...

Hogy kezelitek ha igazságtlanság ér titeket?

Figyelt kérdés

2020. márc. 4. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha olyan,aminél van kártérítés,tehát pl valaki elrontja valamimet, legyen az hogy elflexeli a csavarhúzóm,majd szépen fogja magát,és kifizeti/ad ugyanolyat,fszé vágta el... Ha olyan,ami lelkileg ér,és tudok rá olyan magyarázatot adni úgymond,aminek hatására más megérti,és korrigáljuk a dolgokat,szintén beszélek. Ha tudom,hogy úgyse lesz ez meg,mer más önfejű,vagy akármi,akkor szépen elsétálok és nem foglalkozom vele,máskor majd másképp lesz,ha meg majd kell valami nekik vagy neki, szépen elintézi. Erről ennyit,én nem fogok ilyeneknek ugrálni semmiért...Max annyi,hogy emlékeztetem a dologra,és elküldöm,de néha már annyira sem foglalkozom vele.
2020. márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pipás leszek, és hangot adok az igazamnak.
2020. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívom az igazság ligáját, hogy csapjanak rendet
2020. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!