Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kezelitek a kétszínű...

Hogy kezelitek a kétszínű munkatàrsnőket?

Figyelt kérdés
Egy nagyobb kollektívában kezdtem dolgozni,mivel anyagilag elég nullán vagyok így ha ideiglenesen is,de szükségem van a munkára nem tervezek itt hosszú ideig maradni maximum őszig, ez a munka csak egy eszköz a céljaim eléréséhez.Nem bánt senki szemtől szemben a munkahelyen,de összesúgnak nemcsak rólam másokról is,azt beszélik ki aki nincs ott.Visszaadják amit csináltam hibát találva benne, ami nem is lenne baj ha korrekt módon csinálnák,de jókat röhögnek rajta.Nem lehet pár nap alatt mindent elsajátítani.A nő kolléganőkkel van baj,bár én is nő vagyok,az a baj,hogy a részlegen ahol dolgozom csak nők vannak meg egy meleg pasi.Ket idősebb nőt leszámítva a többi kétszínű szuka.Veszekedni nem akarok,nem érdemes velük vitába szállni,őket ész érvekkel nem lehet meggyőzni.Egyesek szerint ez eleinte van így utána lepereg róluk.

2019. jún. 18. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hogy kezelem? Sehogy. Le kell kaksizni őket, főleg ha valóban nem akarsz hosszútávon ott maradni. Mit törődsz velük? Ostobák, magukat minősítik ezzel a viselkedéssel :)
2019. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Én azt teszem az ilyen kolléganőkkel, hogy alkalomadtán én is kicikizem őket, de nem mások előtt, hanem szemtől-szembe. Feltesz nekem egy hülye kérdést, nyomatékosan, és szándékosan hülyeséget válaszolok. Írjak példát?
2019. jún. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,hallgatom.
2019. jún. 19. 19:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy kolléganő,aki állandóan megjegyzést tesz rám, de én nem bántottam soha. Na, a múltkor beszólt nekem, akkor megfogadtam, hogy utolsó volt, legközelebb kíméletlen leszek. Az egyik nap hamarabb mentem be, és kivettem a fiókom, hogy rendet rakjak benne. Mire ő egy másik kolléganővel kuncogott, és megkérdezte közben, hogy "az a te fiókod?". Mire ezt válaszoltam: "Nem!", mire ő nagy csodálkozva: nem, és meg még nyomatékosabban "NEM!". Két napig nem mert(ek) hozzám szólni. De volt egy kolléganőm, akitől egyszer kérdeztem valamit, és ő nem akart válaszolni, annak ellenére, hogy nem voltunk rosszban, és visszakérdezett: "Te mit tudsz?". Szóval tegyél úgy, mintha ott se lennének, ha kérdeznek rólad, kérdezz vissza: "Miért akarod ezt annyira tudni." Ha meg észreveszed, hogy beszólnak, mondj el egy közmondást, mindegy, hogy mit. pl. "Egy fecske nem csinál nyarat!"
2019. jún. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!