Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezelitek, ha a munkahe...

Hogyan kezelitek, ha a munkahelyen bejön az egyik kollégátok, de kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
2019. dec. 25. 12:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
próbálok közel kerülni hozzá. ha normálisabb a mostani páromnál, akkor őt választom, ha nem, akkor max. flörtölök vele
2019. dec. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem jobb a páromnál, csak nagyon bejön.
2019. dec. 25. 12:38
 3/15 anonim ***** válasza:
Na ugye 1 perc alatt ki is derült ....
2019. dec. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem derült ki semmi, kavarognak az érzéseim.
2019. dec. 25. 12:44
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Ha már fantáziálgatsz róla, szerintem nincs miről beszélni.

De a kérdés, ő neki is bejössz? Vagy csak egyoldalú a dolog?

Sajnálom a párod. Gyakorlatilag csak a látszatot tartod fent, hogy még szereted és gondolom ő semmit sem sejt.

2019. dec. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Eldöntöd, hogy hűséges leszel = a pároddal maradsz (számomra ez egy dolog, sajnos ezen az oldalon nem) és akkor kerülöd a kollégádat amíg el nem múlik ez a vonzalom.

Vagy rájössz, hogy mégsem kell a párod, ha ennyire bejön más...

2019. dec. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nehezen tudom ignorálni, mert egy irodában vagyunk, tudom jól, hogy azt kéne pedig, csak nem ilyen egyszerű.
2019. dec. 25. 12:46
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem csalnám meg soha, nem is jut eszembe!
2019. dec. 25. 12:47
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

Nem is értem, mit ragozód tovább vagy mita akarsz nekünk vagy magadnak bebizonyítani.

Ezt már belül eldöntötted.

2019. dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Régóta vagytok együtt? Akkor simán előfordulhatnak ilyen bizonytalanságok. Párod is biztosan fantáziálgat másokról pl. szex közben.


Nem lehet, hogy részedről ez plátói dolog, és kell az újdonság? (Majd elmúlik.) Próbálj ki valami újat a pasiddal.

2019. dec. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!