Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a legdurvább szívatás egy...

Pszicho88 kérdése:

Mi a legdurvább szívatás egy munkaadónak?

Figyelt kérdés

Üdv!


Volt már, hogy veletek is szemétkedtek a munkaadók?

Mik azok a szívatások, amiket sunyi módon alkalmazni lehet rajtuk, ahogy ők alkalmazzák a dolgozókon?

Minden megoldás érdekel, konkrétumot a tapasztalataimról nem írnék, csak sunyi, alattomos revans érdekel. Nincs benn se lóvém, se semmin, nincs tétje. Köszönöm.



2020. márc. 4. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Betartod a létező összes munkavédelmi előírást.
2020. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Azt a minőséget várhatja el tőled,amihez ad eszköt,amivel azt meg lehet teremteni pl. Sokmindenben tudsz hibát találni?Már meg is van a megoldás.
2020. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Kisebb szemétkedésekre hajlamos vagyok, egyszer például felfújtam egy gumikesztyűt, leragasztottam az ujjait a középső kivételével, és a főnök asztalára raktam. Meglepően rosszul viselte, kb. 5 percig üvöltött.😀 Komolyabban nem érdemes belemenni, apránként lehet őket a legjobban büntetni.
2020. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Az első válaszban javasolt módszer ismert a "work to rule" kifejezéssel is, a lényeg, hogy ha minden létező előírást betű szerint betartasz (mert úgy kellene), akkor a gyakorlati tevékenység durván lelassul, akár meg is állhat. És a szabályok betartása abszolúte legális tevékenység :)
2020. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Értem és jó ötletet is adtatok, viszont már csak telefonon fogok vele beszélni. Próbanapomon csicska munkát adtam nekem és apró kis szívatásokat eszközöltek a napba.

A próbanapos pénzért egy másik éttermükbe kellett mennem, ahogy gyűrötten adták oda a pénzt.....jelzés értékkel

Nincs ismerősötök a rendőrségen, hogy aznapra odaadnám neki a telómat és mondjuk beszélne egy vezető beosztású kommandóssal, rendőrrel, nyomozóval, csak úgy bármiről. Hogy roppantott össze állkapcsokat, milyen kalandokat élt át. Valami ultrabrutál szívatásra gondolok.

2020. márc. 4. 21:06
 6/14 anonim ***** válasza:

Csak hallottam róla:

Ismerőst elcsábítottak egy kissé rosszabb manit adó helyre, egy területre. Ott volt 3 hónapot, nem csinált nagy durvaságot, erre lefokozták egy, a képesítéséhez nem megfelelő területre. Nemrég felmondott emiatt.

2020. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Senki nem tud egy valóban durva telefonos szívatást? Akár lehet jogi következménye is. Vállalom.
2020. márc. 4. 22:23
 8/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk beállíthatnék a hívó számára telefonos átirányítást. De hova irányítsam, amitől hasra esne és visszafelé nekem se sülne el túl balul?
2020. márc. 4. 22:48
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig szolidan dacoltam... Mostanra már senki nem cseszekszik velem, mert tudják, hogy akkor nem lenne kitől kérdezni. Ha a cégen belül csak te értesz valamihez és azon az áron csak te vagy elérhető, akkor hirtelen mindenki megtanulja, hogy hol a helye.


Nagyon sokszor csesztettek egyébként nagyon sok dologért, de így vagy úgy meghúztam a határaimat, amivel semmit nem tudtak kezdeni. Érjek oda időben? Oké, odaértem, de ugyanúgy nem dolgoztam az első negyed-fél órában, mintha késtem volna. Nekem ne mondja meg senki, hogy 8-ra érjek be. Teát főztem, elmentem wc-re, újraindítottam a gépem és nyújtózkodtam vagy valakivel leálltam dumálni. Ugyanez volt a túlórákkal is, egyszerűen kimentem wc-re és mobiloztam.

Minden szar céges program alól kibújtam akkor is, ha némelyik kötelező volt. Betegség, család, nem létező esti tanfolyam, minden jöhetett. Volt, hogy elmentem némelyik kötelező csapatépítőre és végig mobiloztam vagy vittem magammal egy könyvet. És leültem sörrel a kezemben és elkezdtem olvasni a könyvet. Az eredmény ugyanaz volt: nem vettem benne részt és semmit nem értek el a szarjaikkal. Dacoltam, rengeteget egyébként az irracionális céges szabályokkal.


Sokszor azért kérnek jogsit, hogy ugráltassanak. Volt ilyen munkahelyem is. Egyszerűen nem vittem szemüveget aznap. Nesze, nem tudok vezetni, menjen más. Volt, hogy azt mondtam, elvették a jogsimat. Csesszék meg.


A mostani munkahelyemen eljátszottam a még alkalmazható hülyét. Mindent megcsináltam egy napra pár óra alatt, aztán szartam a világra. Azt hitték, ennyire vagyok képes, hónapokon keresztül. Aztán mikor akartam fizetésemelést, azt mondták, hogy kicsit hajtsak rá a következő fél évben. Én meg elkezdtem a normál munkateljesítményemmel dolgozni. Hűha.


Volt olyan hely, ahol 2 hónap volt a felmondási idő, de ha látják rajtad, hogy szarul vagy és azért kell tőled megválni, akkor nem kell dolgoznod, cserébe fizetik. Nos, én eljátszottam a depresszióst, aztán rá 3 hónapra megváltak tőlem, természetesen 2 hónap fizetett szabival.


Diákként volt egy hely, ahol időszakosan rám nyomták a csicska munkát. Én meg másnapra hagytam a nagyját és hoppá, aznap sajnos tanulnom kellett. Megcsinálta az, aki rám nyomta. Illetve úgy is hagytam ott őket, hogy a főnököm főnökének jeleztem, nem tudok tovább ott dolgozni. Miközben a kisfőnök pont rám sózott valami szart, amiről szó sem volt a munkaleírásomban. Ott rohadj meg, csináld te, te fsz.

2020. márc. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam a kiegészítést.

Iratkoztasd fel minden hírlevélre, ha tudod az e-mail címét. Vagy adj fel valami reális, de ellenállhatatlan apróhirdetést az ő számával (vagy regisztráld rosszlányokra valami dögös bige képeivel arra a számra).

2020. márc. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!