Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjún ilyen kérdés?

Állásinterjún ilyen kérdés?

Figyelt kérdés
Állásinterjún miért kérdezik meg, hogy tudom-e, milyen tevékenységet látnak ek abban a munkakörben, amire pályázok? Ennyire hülyének néznek, hogy még azt sem tudom, mire jelentkezek?
2020. márc. 6. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Tudod, vannak olyan jelentkezők, akik csak jelentkeznek egy állásra, de fogalmuk sincs, hogy ott mit is kéne csinálni, mit csinálnak ott az emberek napi szinten.


Nem h.lye kérdés, hanem tapasztalatból kérdezték, hogy tisztában vagy-e 100%-ban tényleg ezzel.

2020. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
sokan jelentkeznek úgy,hogy még annyi energiát sem vesznek,hogy utána nézzenek pontosan milyen munkakörre jelentkeztek és kihez. Aki ennyire sz@rik bele nem lesz jó munkavállaló. Gyakori kérdés amúgy.
2020. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Hajjajj!!!


Ne tudd meg hányan jönnek diplomás(!!!) állásokra úgy, hogy a próbaidő alatt esik le nekik mit jelent a munkakörük, amire jelentkeztek és amire felvettük őket.


RENGETEG a hülye, aki random küldi a CV-t, minden olyan melóra, ami diplomás és X összeg felet fizet. Csak dolgozni ne kelljen, mert ő DIPLOMÁS!

2020. márc. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Hiába pontoztátok te az előttem válaszolót, igaza van. Nekem is volt egy diplomás ismerősöm aki szó szerint kijelentette, hogy így, hogy már diplomája van és nyelvvizsgája, bármilyen állást megkaphat és rengeteget fog keresni. Sajnos a diploma nem egyenlő azzal, hogy valaki értelmes, okos, intelligens és talpraesett. Nyílván nem azt mondom, hogy az összes diplomás ilyen, de sajnos akad bőven ilyen is. Szomorú.
2020. márc. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem kérdeztek már olyat is, hogy miért szőrös a tenniszlabda. Tutdam a választ: aerodinamika miatt. Egy egyszerű karbantartó állásról volt szó.


Nem vettek fel.

2020. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk voltam olyan interjún, ahol én kérdeztem a leendő munkaadómról. Egy Kft neve volt a hirdetésben, meg hogy irodai munkára keresnek embert. Az első kérdésem az volt, hogy miről is van egyáltalán szó, mert a cégről semmit nem találtam. Szóval van, hogy maga a hirdetés hiányos.
2020. márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ennyire hülyének néznek.

Mert az a tapasztalat, hogy sokaknak fogalmuk sincs róla mire jelentkeznek. Nálunk is voltak ilyenek nem egy nem két pozícióban.

Másik oldalról pedig le tudják mérni a kérdéssel, hogy mennyire vagy felkészült és tapasztalt

2020. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár én rühellem az interjúkat, ez pont az a kérdés, aminek valóban van létjogosultsága. Arra kíváncsiak, h valóban tudod-e, mire jelentkeztél. Gondolom sokan a hirdetést sem olvassák végig figyelmesen, nem hogy utána olvassanak a cég hátterének, vállalati kultúrának. Nem néznek hülyének, hanem bizonyosságot szeretnènek arról, h nem vagy az. Mondjuk no offense, de okos ember ezen a kérdésen nem sértődik meg...
2020. márc. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!