Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kollégám a jövő héten...

A kollégám a jövő héten Rómába akar utazni, szerintetek ez nem őrültség a jelen helyzetben?

Figyelt kérdés
Csak kirándulás lenne a családjával, tehát akár el is halaszthatná.

2020. márc. 9. 11:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
24%
Hagyjuk ezt a butaságot,sofőr vagyok,ott töltöttem a hétvégét,minden felé voltam semmi gond sincs, 2 hete is ugyan úgy ott töltöttem akkor sem volt semmi gond.
2020. márc. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
21%

Miért lenne az?

Se a szicíliai (március 7-13), se a holland (április 13-20) utamat nem mondtam le.

2020. márc. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

" Hagyjuk ezt a butaságot,sofőr vagyok,ott töltöttem a hétvégét,minden felé voltam semmi gond sincs, 2 hete is ugyan úgy ott töltöttem akkor sem volt semmi gond."


Nagyon ügyes vagy. Lehet hogy megúsztad, vagy esetleg egy napig folyt az orrod úgy, hogy észre sem vetted, eközben pedig átadtad olyan embernek, aki gyengébb immunitással rendelkezik, és belehal.

2020. márc. 9. 15:56
 14/21 anonim ***** válasza:
73%
Az én nagymamám betegeskedik. Bocsásson meg mindenki, hogy nem szeretnék olyan helyen tartózkodni, ahol jelenleg tombol a vírus. Nem a felnőtt egészséges emberekre van rossz hatással, hanem az idősekre és az betegekre.
2020. márc. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt azt irjàk kedtöl egész Olaszorszag le lesz zàrva


[link]

2020. márc. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Most már biztos nem fog oda utazni.
2020. márc. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Igen, láttam. :( Azért ez durva.
2020. márc. 10. 10:19
 18/21 A kérdező kommentje:
És remélem hatékony lesz. Az erősek felgyógyulnak, a gyengébbek pedig meg sem kapják.
2020. márc. 10. 10:22
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért kellett Olaszországban elrendelni, mert fegyelmezetlenek voltak az emberek, és könnyelműen utazgattak ide-oda, így meg valóban kezelhetetlenné válhat a helyzet. Ha maguktól hülyék, akkor nincs más megoldás. Nem lenne semmi gond, ha jobban odafigyelne mindenki alap dolgokra.
2020. márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
82%

Igaza van az előttem szólónak.

A vírust úgy lehet megállítani, ha nem adjuk át egymásnak. Nyilván nem arról van szó, hogy ne menj ki az utcára, de olyan területekre utazni, ahol tombol a vírus, illetve ilyen területről elutazni máshova, nagy felelőtlenség.

Tudom sokan nem veszik komolyan, de muszáj gondolni azokra akik betegeskednek, idősek és gyenge immunrendszerrel rendelkeznek, hisz azokra tényleg nagy fenyegetést jelent ez. Lehet valakinek nincs is tünete, nincs is rosszul viszont átadja olyannak a vírust, akire már nagyon veszélyes.

Erre is gondolni kell! Nem csak saját magunkra.

2020. márc. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!