Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megteheti a főnök, hogy...

Megteheti a főnök, hogy fizetetlen szabadságra hazaküld a koronavírusra hivatkozva?

Figyelt kérdés
Szerinte én miből fogom befizetni a számlákat meg a lakáshitelemet, nem áll meg az élet... Nem lehet valahol felleblezni? 2 hétre akar elküldeni, hogy kiderüljön mi bajom. (1 napig lázas voltam, bementem, ez volt tegnap, ma amikor bementem egyből rámförmedt, hogy minek jöttem be, mondtam neki, már nincs szabim). Már elmúlt a lázam, semmi bajom nincs. De nincs félretett pénzem, és nem fogom tudni a lakáshitelt befizetni.(Ügyfélszolgálaton dolgozom)

2020. márc. 11. 14:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Táppénzről még nem hallottál?-.-“

Komolyan, elsül már az agyam az ilyen életképtelenektől....

2020. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk kijelentették, hogy ha bárki betegen jön be, azonnali elbocsájtás.


Megteheti e?

Lazán.

És teljes mértékben egyet értek a cégem döntésével.

Beteg embernek ottjon a helye.


Mellesleg akinek Márciusban már nincs szabadsága,az elég érdekes.

2020. márc. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
69%

Aki a szwboról írt, hogy milyen gyorsan elfogyott; lehet úgy van a kérdezőnél, hogy időarányosan felosztják és pl március végéig x napot lehetett kivenni és azt kivette. Nem?


Vagy lehet, hogy úgy érti az egész 2020-as évre leadta a szabikérelmét. Pl júliusra, októberre is. És akkor szeretne elmenni. Ez utóbbi esetben meg ökörség, hogy inkább fertőzi meg az irodát, sem hogy visszavonja a szabiját és kivenné most , ha nem akar táppénzre menni.

2020. márc. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!