Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális az ilyen munkahely?

Normális az ilyen munkahely?

Figyelt kérdés
Rendeleteket hoztak a koronavirus miatt az országban, ez oké. De mivan az olyan kis vállalkozokkal,akik olyanok mint az én főnököm. Retteg a virustól magátol,szinte pánikol, de a boltban a mellékhelységben nincs kézfertőtlenitő, sőt meleg viz sincs. Elkönyvelte nem jó, majd meg kell csinálni, de nem igen tett ellene semmit. Mivel rengeteg emberrel érintkezik az ember a pénz által( nem élelmiszerbolt) ezért szerintem ez alap lenne. Vittem fertőtlenitő kézmosót, de elég kellemetlen hogy snnyire az alap dolgokra nem figyel. Ilyenkor sem ellenőriznek ilyen alap dolgokat?
2020. márc. 13. 06:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Hatósági ellenőrzés nincs. Ember se lenne rá.

Egy kézfertőtlenítőre igazán "beruházhatna" a vállalkozó, de ha nem teszi, nemigen tudod kikényszeríteni. Persze, ha megbetegednél, akkor ő is szívna.

Egyetértek veled, nem normális munkahely az ilyen.

2020. márc. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, mostanra az se tud fertőtlenítőt venni, aki akar.

Nálunk is ez a helyzet, én vittem be kézfertőtlenítőt hogy legyen bent... de én is csak azért tudtam vinni, mert műkörmös ismerősöm adott egy nagy flakonnal, amúgy nem tudtam venni sehol.

2020. márc. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel magadnak gumikesztyut, itt ahol en lakom, minden boltos kesztyuben kezeli a penzt pl.
2020. márc. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A gumikesztyű nem rossz ötlet. Köszi szépen. Akkor szerintem vinni fogok fertőtlenitőt mert azért nem árt.
2020. márc. 13. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!