Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek már volt olyan hogy...

Nektek már volt olyan hogy buliból mentetek reggel dolgozni? Hogyan bírtátok ki?

Figyelt kérdés
Bulizós típus vagyok, egy hétvége se marad ki. Viszont mostmár dolgozni kéne mert kell a pénz. Valszeg jövő héttől dolgozni kezdek és mindem szombaton van munka,de csak 6 óra. Reggel 8 tól 2 ig. Na viszont itt picit az a gond hogy kivétel nélkül minden pénteken bulizni járok. És pl 2 óra alvással buli után hogy lehet kibírni a 6 óra munkát, lehetőleg úgy hogy ne kockáztassam a munkahelyem.Nem szoktam holt részegre inni magam, de azért iszok és nem keverem a piát. Tippek, ötletek hogyan lehet kibírni a 6 óra munkát szombaton?
2019. júl. 18. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el.
2019. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Még ha fel is tudnál kelni kiba52nának mint a macskát szarni, ha használhatatlanul mennél be, kókadozni.
2019. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak addig lesz poén, amíg meg nem fújatják veled a szondát aztán ha olyan pozícióban vagy nem csak kirúgnak de fel is jelentenek. Nőj fel kiscsillag.
2019. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha nem iszok alkoholt?
2019. júl. 18. 21:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Fiatal koromban" csináltam. Halálos...

Reggel alig bírtam felkelni, azt sem tudtam hol vagyok. 1x csináltam olyat, hogy nem is aludtam mert felesleges volt annyi időre. Soha többet. Szédelegtem a fáradtságtól és hazafelé elaludtam a buszon állva.


Szóval én a helyedben meggondolnám a pénteki bulikat, ha szombaton menni kell.

2019. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, én se vagyok nagy ivós, de egy 8 órás buliban az tuti, hogy nem történik meg, hogy egy kortyot se igyak. Plusz, ettől függetlenül 2-3 óra alvással fenn lenni vagy 40-et nem egyszerű.
2019. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer elterveztem, hogy buliból bemegyek reggel suliba(szombaton is lett volna iskola, végzős voltam a gimiben), a vége az lett, hogy hazaèrtem hajnalban, és a reggeli összes èbresztőt àtaludtam. Kb ez lenne veled is. Én azóta nem kísèrletezem, ha felkeltem volna kb összeestem volna.
2019. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én egy héten keresztül csináltam ezt:

Vasárnap este 23kor elmentem dolgozni reggel 5.30ra hazaértem, aludtam 7ig. Utána 8ra mentem a másik helyre dolgozni este 17.30ig. Majd haza mire ágy ba jutottam volt este 8. utána ment minden előlről.

2019. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én pl. nem jól alszom éjszaka és bejárok kókadozni a munkahelyre, eddig eltűrték.


Ajánlom a videót:

Pamkutya - Szundi

2019. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!