Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A romák miért tagadják a...

A romák miért tagadják a származásukat ha úgyis lehet rajtuk látni?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sok romával találkozok akik a származásukat nem romának mondják hanem előadják magukról,hogy Ők franciák vagy görögök,olaszok.Sőt van olyan is aki ezt még tetézi azzal,hogy roma létére még Ő cigányoz más embert és nagyon lenézi Őt az általa vélt cigány származása miatt.
2020. márc. 15. 11:49
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjuk, teljesen felesleges vitatkozni vele. Egyértelmű hogy álszent. Vagy ha nem álszent akkor fogalma sincs róla milyen a cigányok többsége.
2020. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

"lenne választási lehetőséged, hogy egy magyar/svéd vagy egy cigány család költözzön a szomszédodba(úgy hogy semmit nem tudsz róluk, tehát látatlanban), te is a magyarokat /svédeket választanád:D"

Ez alapján nincs értelme a választásnak, mivel nem ezen múlik, milyen szomszédok leszünk. Mintha azt kérdeznéd, kit választanék szomszédnak, a barna vagy a szőke családot.

Nem tudom mi olyan elképzelhetetlen abban, hogy csak mert te rasszista vagy, még nem lesz mindenki más is automatikusan az.

2020. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
39%

"Mintha azt kérdeznéd, kit választanék szomszédnak, a barna vagy a szőke családot."


Hát pont nem, mivel se a barnákról, se a szőkékről nem lehet tudni, hogy mennyi bűncselekményt követnek el.

Ellenben a cigányokról köztudott, hogy többet, ergo nagyobb az esélye a balhéra.

Innentől kezdve meg nincs miről beszélni, látszik, hogy kamuzol:D

2020. márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Nagyra tartja magát azért mert ő nem rasszista közben én sem vagyok az :D ostoba vagy
2020. márc. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

"Hát pont nem, mivel se a barnákról, se a szőkékről nem lehet tudni, hogy mennyi bűncselekményt követnek el"

Ha valaki statisztikát készítene ilyesmiről, lehetne. Aztán ha kijönne egy olyan eredmény, hogy 60%-kal több barna hajú kerül a dutyiba, akkor te vajon hirtelen elkezdenél gyűlölködni a barna hajú szomszédod ellen is, holott korábban semmi bajod nem volt vele? Vagy hajszín kapcsán lenne annyi eszed hogy felfogd, ez nem jelentené azt hogy minden barna hajú ember balhés?

És vajon ha a rasszokról van szó, akkor ott miért nem sikerül ugyanerre a következtetésre jutnod?

2020. márc. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Annyira bénák az érveid hogy fáj olvasni.
2020. márc. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

"Nagyra tartja magát azért mert ő nem rasszista közben én sem vagyok az"

Egyrészt nem tartom nagyra magam, másrészt a korábbi kommentjeid alapján tipikusan rasszista vagy. Most tagadod amiket korábban írtál, vagy a rasszista szó jelentését nem érted azóta sem?

2020. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de eddig itt egyedül nekem voltak érveim. Te és az 55%-os mást se csináltok, mint ítélkeztek a cigány származásúak felett, miközben azt hazudjátok, hogy ez nem rasszizmus.
2020. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

"akkor te vajon hirtelen elkezdenél gyűlölködni a barna hajú szomszédod ellen is"


Nem kezdenék el gyűlölködni, hanem egyszerűen nem örülnék.

Az a baj, hogy nevetséges vagy, ahogy itt dobálózol a szavakkal.

Kíváncsi vagyok, vajon élőben is ilyen lazán veszed a dolgukat?

Tuti nem.:D

Idegeskednél, hogy vajon milyen cigányok fognak érkezni.

Jah, nem.

Megbeszéltük, hogy te is inkább a magyarokat választanád, bár nem is válaszoltál, nem véletlenül.


Millió példát tudnék, de fölösleges róla beszélni, mert te simán letudod, hogy semmi nem számít, mert hát elmélet.


Kíváncsi lettem, hogy vajon élőben is mered e bizonyítani, hogy nem vagy rasszista?:)

Mert tudok egy jót, ott majd megmutathatod, hogy nem vagy álszent;)

2020. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

"miközben azt hazudjátok, hogy ez nem rasszizmus."


Aki hazudik, az te vagy.:D

2020. márc. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!