Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek kell menni holnap...

Nektek kell menni holnap dolgozni?

Figyelt kérdés

Nekem még kell mennem, irodában dolgozok egyedül. Eddig úgy néz ki nincs home office. Viszont a szomszédaim már nem mernek velem találkozni sem, mert megyek dolgozni és megfertőzöm őket. Én már nagyon unom ezt az egészet.

Ti mentek dolgozni, vagy maradhattok otthon?


2020. márc. 15. 13:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%
Nekem kell mennem, mivel nem irodában dolgozom, hanem termelésben. A home office-t csak az irodisták tudják megoldani. De egy autószerelő, ápoló, gyári munkás, festő, villanyszerelő, takarító, BKK dolgozók nem fognak tudni otthon dolgozni.
2020. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Na ezaz.. Most féljünk mindenkitől?

Rengetegen nem tehetik meg, hogy otthon maradjanak. Erre most én vagyok a közellenség.

2020. márc. 15. 13:42
 3/32 anonim ***** válasza:
25%
Énis itthonrol dolgozom már. Itthon megkeverem a betont össze betonotom a teglákat egy 2m×3m elemekbe igy viszik el tőllem a tüzépről megrendeltem az anyagot és laprakeszen visznek mindent a házépitéshez.aztán darukkal a helyükre emeljük. Drónók es robotok segitségével összeilleszük es kesz lessz a ház.
2020. márc. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
6%

Boltban dolgozom ,brutális a forgalom a karácsony előtti ehhez képest lóf.. Volt.

Ezért nem dijazom az iskola bezárást sem... tanároknak óvónőknek Hawaii ( tudom lepontoznak érte ) ,aki bolti eladó vagy gyári dolgozó az meg pusztuljon el.


Egységes karantén kellene vagy akkor semmilyen!

2020. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Asztalos vagyok, és igen, megyek dolgozni holnap, ahogy utána is jó eséllyel.
2020. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
72%
Igen, mennem kell. Már csak abban reménykedem, hogy pestet nem zárják le, mert ha igen, akkor 20 ember helyett kell dolgoznom most meg még csak 10 helyett. A családom meg kiközösített mert ők nem mennek én meg fertőzök.
2020. márc. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
37%

Sajnos igen.

Pedig irodában dolgozom én is, de nincs home office.

Párom már itthonról dolgozik holnap, így főleg rossz, hogy nekem meg mennem kell..

2020. márc. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
0%
Majd itthonrol lessz termelés. Lessz mit enni lessz a boltokba étel, az otthonrol dolgozoknak kalapkulát nemér a mumkájuk.
2020. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
6%

Lepontoztak mikor irtam hogy egységes karantén kellene vagy semmilyen ..

Pedig ez a nagy kivételezés már durva.

2020. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
#9: Ezt légyszíves a saját kérdésed alatt csináld. Ne barmold szét az enyémet is, mert én nem rosszindulatból írtam ki a kérdést, és nem irigykedek senkire aki otthonról dolgozhat. Csupán nem értem, miért kell azokat fertőző betegként kezelni,akiknek továbbra is menniük kell a munkahelyükre. Mintha lenne más választás...
2020. márc. 15. 14:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!