Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnap kezdek dolgozni egy...

Holnap kezdek dolgozni egy ablakgyárban. Ez lesz az első munkahelyem. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Főként olyanok válaszára lennék kíváncsi akik ilyen vagy hasonló helyen dolgoznak/dolgoztak? Nehéz munka? Jól megfizetik?

#munkahely #gyár #ablakgyár
2019. júl. 21. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Amikor jelentkeztel gondolom ismertettek az orabert, ha neked az a penz eleg, akkor jol fizet.


En is hamarosan kezdek autoalkatresz gyarban, kezdo fizu 150netto utana 190 potlekok nelkul. Nekem ez megfelel. (Lehetne jobb is, de most ez megfelel.)

2019. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jelentkezesnel csak fizetesi igenyt kerdeztek, en akkor 170 nettot mondtam, erre ok azt valaszoltak hogy tudnak tobbet is fizetni. Holnap igazabol csak probanapom lesz de azt mondtak ha tetszik, akkor megbeszeljuk a tovabbiakat szoval mar igazabol elmeletben felvettek szerintem, csak papiron nem meg. Amugy sok sikert az uj melohelyeden!
2019. júl. 21. 11:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudnának adni többet is? Az nem olyan rossz akkor, bár megyefüggő is. Megkérdezhetem, melyik megye? Itt Békésben én megpróbálnám nőként is, bár ablakgyárról errefelé nem hallottam. Első munkahelynél arra számíts, hogy sok alja munkáltató van, aki szereti a tapasztalatlan újoncokat bérrel, egyebekkel átvágni. Tehát kérdezz rá a szabadságra, táppénzre, van-e? A szerződésben is legyen benne a pontos nettó, bruttó béred a téged megillető szabadságés minden egyébb tudni való.Abból egy példány nálad maradjon! Ha munkába állsz, ragaszkodj a szerződésbe foglaltakhoz! Ingyen túlóra, szabadnapokon berángatás nincs, ingyen pláne semmit nem dolgozunk!

Vannak továbbá kollégák, akik szeretik csesztetni, csicskáztatni az újat, vagy bűnbaknak beállítani. Legyél óvatos, kinek mit mondasz, lehetőleg ne hangoztasd, hogy első munkahely.

2019. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsonak: koszonom a tanacsokat! Pest megyerol van szo, az interjun amugy eleg normalis es kozvetlen volt a fonok akivel beszeltem, mondta hogy rengeteg “oreg” kollega van akik mar regota ott dolgoznak, es hogy a hetvegek mindig szabadok, csak hetfotol pentekig dolgoznak. Egy muszak van reggel 7tol delutan 4ig, neha 1-2 ora tuloraval
2019. júl. 21. 15:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt az első melóm, 17 èvesen, nyáron. Napi 11 órában :D Nem vagyok erős fizikumú, de bírtam simán. Persze jól aludtam. Kissè monoton, de apám pl bírja 35 ève, úgy kerültem oda. Sok sikert, jó lesz az.
2019. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsonak: koszonom valaszod! Esetleg irhatok neked uzenetben? Erdekel ez s melo es van par kerdesem.
2019. júl. 21. 17:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát írhatsz tőlem, de holnap minden kiderül.
2019. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy biztos: sok ablakot fogsz látni.
2019. júl. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Munkára.
2021. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!