Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 2hét betegség után újra...

2hét betegség után újra megyek dolgozni holnap Vajon közömbösek lesznek a munkatársaim?

Figyelt kérdés
2020. febr. 11. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudhatnánk? Nem a mi munkatársaink. Ha te nem ismered őket eléggé ahhoz, hogy meg tudd jósolni, tőlünk mit vársz?
2020. febr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen betegséged volt. Ha egy hasmenés vagy egy torokfájás miatt helyettesítettek két hétig, akkor nem biztos, hogy örülnek.
2020. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk milyen a kapcsolatod a kollégáiddal, nem tudjuk ezt megválaszolni, holnap kiderül.
2020. febr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kedvesek a kollégák,megértőek,de nem hiányoztam még ennyi ideig!Ezért is aggaszt a dolog

Sajnos baleset ért és a lábamra nem nagyon bírtam rá állni,előtte pedig hányás ,hasmenés miatt .

2020. febr. 11. 18:25
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Kedvesek és megértőek lesznek. Te aggódod túl. Lazíts. Ha nem lógtál, hanem tényleg betegség miatt hiányoztál, akkor mi a gond? Tiszta a lelkiismereted, nem? Akkor meg örülj, hogy végre újra dolgozhatsz és kész.
2020. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Irodai munkát végzek,4hónapja vagyok itt

Sajnos ha dolgozom sem nagyon van munkám ,szóval a "helyettesítős" dologgal semmi probléma !

2020. febr. 11. 18:28
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Én 5 hét után megyek, és nem hiszem, hogy közömbösek lennének, különben meg pont leszarom.
2020. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Inkább arra lennék kíváncsi, hol vannak ilyen remek irodák, ahol azért alkalmaznak, hogy szrt se csinálj. Én is dolgoztam irodában, reggeltől estig ki se látszottunk a melóból, tappenzre menni se mertünk, hogy ne szúrjunk ki egymással.
2020. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem segíteni fognak a nehézségekben, nem lesznek gorombák, nyugi. Virtuális gyógypuszi a lábra:).
2020. febr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazatok volt,semmi flegmaságot nem mutatnak,kedvesek,megértik hogy beteg voltam!
2020. febr. 12. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!