Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szemtelenség este bejelenteni,...

Szemtelenség este bejelenteni, hogy reggel nem jövök be dolgozni?

Figyelt kérdés
A család egyöntetűen az otthonmaradást választja a járvány miatt. Parasztság, ha csak este szólok a főnöknek? A hely így nem tud nyitvatartani, mert helyettem nem lesz senki. Ha a holnapot mèg vállalom, legközelebb csütörtökön kéne jönni. Hogy csináljam?

2020. márc. 15. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ahogyan te szeretnéd, hogy fordított helyzetben bánjanak veled.
2020. márc. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Elég nagy parasztság. Hogy fog ezután bízni benned a főnököd? Nem azt mondom, hogy ne tedd meg, de ne csodálkozz, ha többet nem kell menned oda dolgozni.
2020. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mondom, maximum a holnapi napot még elvállalom, de csütörtöktől biztosan nem. Így is sz@ralak leszek?
2020. márc. 15. 17:26
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem leszel szaralak legfeljebb kirúgnak (jogosan).
2020. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor ha holnap szólsz neki h csütörtöktől ne számítson rád úgy szerintem jó.


Ha egy kisebb valallkozas nem lesz megértő .

Így jartam Enis ,kénytelen vagyok a gyereket leadni, mert aztmondták, ha nem jössz a héten akkor utána már Nemis kell mehetsz a papírokért.


Csak akkor tedd meg ezt ha nem okoz gondot az anyagi kiesés akár hosszabb távon sem.

2020. márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

Én a főnök helyében kapásból lapátra tennélek emiatt!

Az a minimum, hogy bemész hétfőn és megbeszéled vele, hogy te szabira akarsz menni a következő munkanaptól. De jó, ha tudod, hogy egy évben csak 7 nap szabadsággal rendelkezel te, mint munkavállaló, a többit a munkaadó adhatja ki, amikor ő úgy gondolja. Tehát a 7 nap elteltével mondhatja azt, hogy ő nem ad neked több szabit, gyere be dolgozni, vagy maradj otthon, de akkor fizetés nélküli szabadságon leszel.

2020. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Valahogy megoldom, nemrég lett meg a nyelvvizsgám, majd fordítok, vagy valami lesz. De van a közvetlen környezetemben veszélyeztetett ember sajnos.
2020. márc. 15. 17:30
 8/13 A kérdező kommentje:
Itt amúgy sincs szabadság. Ha jössz, jössz, ha nem, akkor nem. Be sem vagyok jelentve. 800 forintos órabérért kínlódok itt úgy, hogy a teljes napi fizetésem sem termelem ki, mert a kutya se jön be.
2020. márc. 15. 17:31
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha be sem vagy jelentve és szinte ingyen dolgozol,akkor nem szemtelenség nem menni holnap.
2020. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem
2020. márc. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!