Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munka, pénz keresés, otthonról...

Munka, pénz keresés, otthonról, egyszerűen?

Figyelt kérdés
Tudtok valami ilyesmit ajánlani? Ahol nem az van hogy napi 8 óra, esetleg saját idő beosztás, otthonról..? Persze nem luxusig akarok eljutni, csak sajnos nagyon sok minden van amit nem tudunk magunknak megvenni, és jó lenne valami ötlet.
2020. márc. 15. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
ha lenne, akkor szerinted nem csinálná azt mindenki?
2020. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Vannak otthonról végezhető munkák.
2020. márc. 15. 20:11
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok szerencsét!
2020. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Az a kevés ami van, többnyire protekciós, sógor koma alapon megy, magadtól így esélytelen találni bármit.
2020. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
#2 persze, hogy vannak.. csak nem az "egyszerű" kategóriába tartoznak.
2020. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Így van.. Vannak. Mior először volt szó munkáról nekem is mondták bent hogy vannak otthonról végezhető munkák is. Van aki játékokat/programokat árul és csinál belőlük hasznot, csak sajnos nekem nincs aki megmutassa. Egyszer még itt is mondott valaki hasonlót, csak besértődött valamin, meg se mondta min és elment :D
2020. márc. 15. 20:47
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Rendelsz valamit olcsón Kínából és itthon megpróbálod kicsit többért tovább adni.


Ezen mit kell megmutatni?

2020. márc. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Programozas. Vagy csinalsz egy jatekot, felteszed google playre es kesz. Vagy nyitsz egy ceget es otthonrol ellenorzod az ugyeket. Vagy fogod es avonozol, ertekesitessz. Ezek vannak. Youtubozas is otthoni munka, ha ugy tetszik. Irhatsz akar zenet is es aztan arulhatod, vagy csinalhatsz logokat es azt is eladhatod. A grafikusok is otthonrol dolgoznak pl. Szamitogepes munkak es ilyen ratukmalos munkak amik otthonrol vegezhetok. De tenyleg konnyebb keresni egy munkahelyet, mint ezeket vinni.
2020. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Van aki játékokat/programokat árul és csinál belőlük hasznot, csak sajnos nekem nincs aki megmutassa

Igen, csak ez nem a betanitott munkas kategoria.

Ami meg hasznot is termel, ahhoz a szukseges tudast nem egy 2 honapos okj-n szeded ossze.

2020. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ilyesmire gondoltam igen, csak nincs aki megmutassa mi hogy meg ilyenek.. Munka pedig azért sem lenne jó mert a napi 8 óra az nekem kizárt, nem sok mindenhez értek hónapokat pedig nem fogok olyanra tanulni ami nem is érdekel..
2020. márc. 15. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!