Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miben segíthetnék most a...

Miben segíthetnék most a járvány alatt?

Figyelt kérdés

Úgy is ráérek és gondoltam valamiben segíthetnék a járvány alatt, nonprofit dolog is érdekel, sőt inkább az, fájna pénzt kapni ilyenkor.


Mit javasoltok? Somogyban lakok.


22/f.



2020. márc. 16. 23:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
tesco keres ideglenes munkaerőt
2020. márc. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

ui: Nincs eü végzettségem.


Targoncás, kamionos, és érettségi papírom van.

2020. márc. 16. 23:54
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Azzal segitesz most, ha otthon maradsz!
2020. márc. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Én azt láttam évfolyamtársaim közt, hogy gyerekfelügyeletet, tanítást, akár érettségi felkészítést vállaltak, utóbbi kettőt akár utcára menés nélkül is interneten, mert vannak sulik ahol csak hozzávágják a diákhoz a tananyagot aztán tanulja meg
2020. márc. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Ezt megkönnyeztem....

Kedves lehetsz nagyon.

:)

2020. márc. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Ja meg olyanokat is láttam hogy egészséges fiatalok vállalták hogy elmennek bevásárolni, gyógyszereket kiváltani olyanok helyett akik nem tudnak elmenni otthonról mert idősek/betegek/terhesek. Ilyenkor nyilván higiéniára ezerszeresen kell figyelni és nem szabad érintkezni az illetőkkel, csak mondjuk letenni az ajtó elé a csomagot és becsengetni, de ez is lehet hasznos
2020. márc. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Idősebbeknek vagy nehezeknek mozgóan felajánlhatod a vásárlék házhoz szállítását.


Gyerekeket felügyelhetez, esetleg taníthatsz.

2020. márc. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kis naív fiúka, de aranyos.


Bence, nem te vagy az?

2020. márc. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem, Sanyi vagyok.
2020. márc. 17. 12:33
 10/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a településen a polgármester önkénteseket keresett,aki segit az itteni időseknek bevásárolni, gyógyszer kiváltani.. nem tudom,hol laksz, esetleg önkormányzatnál érdeklődj,ez mondjuk kis település, de biztos egy nagyvárosban is van ilyen önkéntes lehetőség...
2020. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!