Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem állnak le?

Miért nem állnak le?

Figyelt kérdés

Ha az Audi Győrben meg tette hogy leáll más is megtehetné csak nagyon kapzsi és pénzéhesek.

Pl ami szerszám gépet gyárt az most nem épp fontos...vagy

Pl egy ismeros munkahelyen műanyag virágokat diszeket csomagolnak már nem azért de ez kit érdekel ha vészhelyzet van??! Senki nem asztaldiszt akar majd venni ...de nem állnak le


Persze ami élelmiszer vagy orvosi eszközt az nyivlan igen Működjön



2020. márc. 18. 14:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondoltál, hogy ha leállnak, akkor a dolgozók nem kapnak fizetést?????
2020. márc. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Máshol sem kapnak ahol leállás van, más is van fizetés nélküli szabadságon.

Ez így ellentmondásos nekem,iskolában ne legyen együtt meg rendezvényen 100 ember de egy gyár csarnokban egy légtérben simán lehet 200 ember is. És ha tömegközlekedéssel járnak hordjàk szét amit kell....

2020. márc. 18. 14:55
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Azért nem állnak le mert arányosan kell csökkenteni a kockázatot.Az autózást se tiltjuk be mert sokan szenvednek balesetet,de légzsákot meg biztonsági övet teszünk bele.Atomerömüvet is építünk,de a szénégetö kéményére is teszünk szüröt.
2020. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ez azért teljesen más példa és ami nem létfontosságú azt tényleg le kellene állítanj már végre.
2020. márc. 18. 15:25
 5/25 anonim ***** válasza:
65%
Miért lenne más példa?És ha a járványügy úgy dönt akkor úgyis leáll amire azt mondják le kell állítani.
2020. márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Engem ha egy-két hónap fizetésnélküli szabadságra küldenének akkor a gyerekeimet elvinné a gyámügy, mert nem tudnám eltartani őket. Ezt szeretnéd kérdező?


Olcsóbb megnyugtatni a népet napi 1 szájmaszkkal és óránkénti fertőtlenítéssel. Belegondoltál, hogy ha Győrben két hónapra elküldenek 3000 embert akkor hány ember élete megy tönkre?

2020. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem a pénz az elsődleges én is fizetésből élek nem vagyok gazdag.
2020. márc. 18. 15:53
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem kapsz fizetést akkor majd miből élsz?
2020. márc. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Valahogy nem gondoltam h mindenkinek csak a pénz szamit

Inkább elek spórolobban mint hogy meghalhatnak miatttam .

2020. márc. 18. 15:59
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha a járványügy elrendeli hogy mindenki maradjon otthon és elkezd élelmiszer csomagokat osztani és ingyenessé teszi a közüzemi szolgáltatásokat.
2020. márc. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!