Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti látjátok a sorokat a...

Ti látjátok a sorokat a munkahelyetek előtt? A főnök szerint sorba állnak a jobbnál jobb emberek csak hogy ide jöhessenek?

Figyelt kérdés

Hát én nem látom a sort, én azt látom hogy tinglitangli pozikban vannak emberek akik aztán elmennek és hónapokig tart feltölteni a helyüket, 1 szem embert nem képesek találni csak fél év alatt egy tinglitangli melóra.


Nem értem ilyenkor hol vannak a sorok meg a jobbnál jobb emberek akiket a főnök vizionál?


2019. júl. 29. 10:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
A tévképzeteikben vannak azok a sorok
2019. júl. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát igen, halljuk hogy egy helyre 20an jönnek akár másnapra (főnököt idéztem) és mégis amikor tényleg kell valaki 1 helyre, akkor meg hónapokig tart 1 szem embert felhajtani (aki aztán még próbaidő alatt lelép többnyire....)


Hogy a főnök hogy nem jön rá hogy saját magát járatja le a 10 évvel ezelőtti szöveggel (ami akkor még igaz is volt...) az rejtély.

2019. júl. 29. 10:07
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg elég alacsony a munkanélküliség és viszonylag egyszerű nyugat-Európàban is munkát vállalni. Rosszul fizető, rossz munkákra nincs igény, egyre kevésbé találnak ilyenre embert.

A válság után tényleg sorban álltak a minimálbéres fos munkára is. Már kicsit más a szitu.

2019. júl. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"A válság után tényleg sorban álltak a minimálbéres fos munkára is."


Na de az elmúlt ... a főnöknek nem tűnik fel?

2019. júl. 29. 10:08
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak munkák, amiknél tényleg sorok állnak. Mezei irodai adminisztrátornak annyian jelentkeznek, hogy el sem hiszi az ember. De rosszul fizetett, fos szalagmelóra és nagy felelősséggel járó valódi szakmai munkákra alig-alig van ember.
2019. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%

Nem tűnik fel neki. "1989-ben lettem vállalkozó, és az akkori elveimből a mai napi semmit nem engedek."


Az a világ megszünt, amikor 1 dolgozó elmegy és jön helyette 100 másik. Ilyen nagy sorok lennének a munkahelyek előtt a munkaadók nem alkalmaznák a "bánat pénzt". Próbaidő alatti felmondás esetén 100.000 Ft. azonnali levonás a munkabérből. Ha nem fedezi a munkabér a 100.000-et, akkor tartozás áll fent. Közjegyzőnél bejelenti a tartozást.

2019. júl. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Azert mond ilyet, mert be van kakilva, hogy te, a (feltetelezhetoen) jo szakember, lelepsz. ****oskodik, magyarul.
2019. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, szerinte sorba állnak.
2019. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
56%

". Közjegyzőnél bejelenti a tartozást."


És aki erre a kamu szarra egy petákot is fizet az meg is érdemli.... mi a követelés alapja? Mert olyan szerződést amiben ez van kikötve én alá nem írnék, akkor meg mi alapján követelné?

2019. júl. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Próbaidő alatti felmondás esetén 100.000 Ft. azonnali levonás a munkabérből."


Ilyen nincs, próbaidő alatt bármelyik fél felmondhat azonnali hatállyal következmények nélkül. Amiről te beszélsz, az határozott idejű szerződés esetén történő felmondásnál fordulhat elő, ami visszafelé is igaz, ha a munkáltató mond fel a szerződés lejárta előtt neki kell fizetnie.

2019. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!