Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az trafikosok és egyéb kisebb...

Az trafikosok és egyéb kisebb bolt pénztárosai miért vannak kiakadva, ha bemész a boltba, amíg ők kint állnak, dohányoznak?

Figyelt kérdés

Leginkább trafikosoknál jellemző, de kisebb pékségeknél, vegyesboltoknál is rendszeresen előfordul, hogy a bolt előtt állnak, trécselnek, dohányoznak, én meg bemegyek mellettük, és aztán berohan utánam, és flegmázik, hogy amúgy ő dolgozik itt miért megyek be, amíg ő kint áll?!

Honnan kéne nekem tudni, hogy ő a dolgozó, ha éppen nem a munkáját végzi? :D

Nincs azzal baj, ha szünetet tart, és addig kirak egy "rögtön jövök" táblát, vagy bárhogy jelzi, hogy várjak picit, de szerintem senkitől nem elvárható a gondolatolvasás. Ti mit gondoltok erről?


2019. jún. 8. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Azt, hogy igazad van.

Ès ezekbe a trafikokba nem a legértelmesebbek mennek dolgozni. A tulaj meg szerintem ilyet nem csinál, vagy akkor elég hüle.

2019. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
A trafikokban általában egy ember viszi a műszakot és a sok füstös miatt nagy a forgalom, szóval nincs normálisan vett ebédszünet, fél órás pihenő, meg egyéb luxus, aztán ha kimegy rágyújtani akkor még azt a nemlétező pihenőjét is 30mp után megzavarod, amit valaki tud kezelni, valaki nem, az általad említett trafikos épp nem a jó fej fajta, ez nem a te hibád, viszont őt is meg lehet érteni. Az meg hogy ilyen kijelentéseket tesz valaki hogy "trafikokba nem a legértelmesebbek mennek dolgozni" az meg magát minősíti, néhány türelmetlenebb eladó miatt írj le több ezer trafik alkalmazottat, grat...
2019. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történt hasonló, csak azzal a különbséggel, hogy velem jófej volt a trafikos. Kint cinyázott, én bementem, mosolygott meg minden, kiszolgált, aztán megint kiment dumálni a spanjaihoz.
2019. jún. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az eladó is ember, neki is kell wc-re menni, enni, stb. Legtöbb esetben az evést nem szünetben ojdák meg, mert ilyen nem jár az eladóknak, hanem 1-2 doboz pakolása közben, vagy a vevő kiszolgálása közben.

A dohányzás viszont nem létfontosságú, és én sem teljesen értem, hogy egy idegen trafikban honnan kéne tudnom, hogy ki az eladó abból az 5-6 ember közül aki épp az üzlet előtt állva trécsel.

Amikor meg bemegyek, akkor meg jön az, hogy "HÁT NÉLKÜLEM TE NEM MÉSZ BE A BOLTBA!". (Benne vagyok a trafikosok csoportjában, tényleg így reagálnak.).

Szóval barkóbázd ki, hogy ki az eladó.

2019. jún. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!