Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákmunka otthonról? Középisko...

Diákmunka otthonról? Középiskolás vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne plusz pénzre, de a felállt helyzetet tekintve mindenhonnan elutasítottak. Van valami olyan oldal, vagy bármi, ahol kisebb munkákat végezhetnék el? Van egy laptopom, arról tudok csinálni dolgokat...
2020. márc. 20. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Laptopon végezhető nincs de Auchan és Tesco keres embereket most is.
2020. márc. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
árufeltöltőket keresnek most sok élelmiszerboltba szerintem 2-3 után mehetsz dolgozni abba a rendőr sem köt bele ha meglátna az utcán.
2020. márc. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
50 km-es körzetben néztem át minden lehetséges boltot, kis üzletet, benzinkutat is. Ahogy irtam, a felallt helyzet miatt elutasitottak.
2020. márc. 20. 13:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Privatban írd meg helyileg hol

Ha egy környéken vagyunk lehet tudok melót!!

2020. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jász-Nagykun-Szolnok megye, közép - déli része.
2020. márc. 20. 14:16
 6/8 anonim ***** válasza:
pedig még itt Borsodban is keresnek diákmunkásokat árufeltöltőnek. kizárt hogy ott Szolnokon ne lenne munka maz élelmiszerboltok valamelyikében.
2020. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Ha itt van ilyen akkor ott is kell lennie."

Ez kb olyan, mintha azt mondanád, hogy "Ha ott lehet 5 nejed egyszerre, itt is van ilyen."

Az, hogy valahol valami úgy van, ahogy, nem azt jelenti, hogy máshol is.

Pesten 400ft egy kg kenyér, Szolnokon 300ft. Ez a mondtat is hamis, mert ha ott annyi, akkor itt is annyinak kell lennie?

Érted mire gondolok?

2020. márc. 20. 18:56
 8/8 anonim ***** válasza:
# 7 figyelj akkor lemagyarázom. Borsod a legszegényebb régió. ha itt van munka ott is lesz valahol Szolnokon biztos van egy két bolt. nézelődj fb munkacsoportokban ott is szokás hirdetni.
2020. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!