Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Téged dolgoztatnak ugyanúgy...

Téged dolgoztatnak ugyanúgy ebben az időszakban, hol ott hanyagolható lenne a munka amit végzel?

Figyelt kérdés

Én raktárban dolgozom egy multinál, a napokban már sokan megjegyezték hogy semmivel nincsenek előrébb azzal hogy gyártanak, a piac most nulla, az elkövetkező időszakban pedig nem szerszámgépeket fog venni az, akinek van egy kis esze.


Illetve saját maguk ellen beszélnek a cégnél, közleményben kifejtik hogy fontos a dolgozók védelme... hosszas sorok követik egymást süketeléssel. Már a cég szellemi állománya legalább 2 hete otthonról dolgozik, ami olyan munka kb hogy 2-3 óra alatt összedobható, van hogy nem akad probléma, és akkor nincs is mivel foglalkozni.


Már több tárhely foglalt, és nem veszik a lapot, hogy szüneteltetni kéne a gyártást, ők is átgondolnák addig hogy ezután mit kezdenek a sok szarral ami ragad a nyakukon.


2020. márc. 20. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Te most fizetés nélküli szabadságra szeretnél menni/azt akarod, hogy kirúgjanak?

Mert itt a szabadságok napjai nem lesznek elegek...

2020. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is inkább örülj annak, hogy dolgozol. Rengeteg cég nem tervezi fizetni a termelés/üzemelés nélküli létet a dolgozói számára.
2020. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én munkám végezhető távmunkában, és több kollégámé is, mégsem hajlandók a cégvezetők általános távmunkát elrendelni.
2020. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Inkább örülj, hogy van munkád és kapod a teljes fizetésed. A fiamat múlt héten home offic-ba küldték, tegnap meg közölték, hogy áprilistól csak a fizetésük 60%-át fogják kapni mert kevés a megrendelés.
2020. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én építőiparban dolgozom, Mészáros Lőrinc megüzente, hogy itt ugyan leállás az nem lesz.
2020. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#1

Az Audi, Opel, Suzuki megtudta lépni? Arról nem beszélve hogy nagyobb értéket képviselnek ezek a cégek, mint a bosch konyhai vagy szerszámgép gyára együttesen.

2020. márc. 20. 19:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Az nem ugrik be, hogy azért tudják meglépni, mert ekkora óriások?

Nem mindegyik cég képes ám válságokat túlélni úgy, hogy fizeti az alkalmazottakat és még a részvényesek is kapnak a zsebükbe vagy nem vesztenek annyit.

Bár nem 1# voltam.

2020. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mi se állunk le, pedig a mai nappal a cofi is beszüntette a hitelezést.. tehát 1 ügyféllel kevesebb
2020. márc. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagytok strategialiag kiemelt ?
2020. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, ráadásul alig van dolgom tehát sokat unatkozom. Barátaim pedig otthon kockulnak....
2020. márc. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!