Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek be kéne járnom...

Szerintetek be kéne járnom dolgozni?

Figyelt kérdés
Plázában dolgozom, sajnos nem zárták be őket, de a forgalom miatt, heti 3szor kell bejárni, így a fizu se sok. Jövőhéten is úgy tűnik menni kell, de egyre jobban kezdek aggódni, nem szeretnék bejárni, de nem is akarok kicseszni a munkatársaimmal, hogy helyettem járjanak be. Fogalmam sincs mit tegyek, a család nagyon ellenzi, hogy bejárjak, szerintük, ha kell, inkább mondjak fel most, vagy legyen bármi, csak ne járjak ki. Reméltem a kormány bezáratja a plázákat, de csak húzódik ez az egész...
2020. márc. 24. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha teljesen bezárják az üzleteket semennyi bevétel nem lesz, ezért fizetés sem. Nem mindenki olyan szerencsés, hogy a szülők eltartják amíg nem dolgozik. Sőt vannak olyanok, akiknek másokat kell eltartani belőle (gyerekek, esetleg idős szülők).
2020. márc. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi bajod szeintem, a plázákba kevesen járnak most. Az élelmiszerboltosok sokkal rosszabb helyzetben vannak, nekik meg aztán semmi nem változott.

Menj betegállományba, ha rosszul érzed magad, de ha orvoshoz mész, ott tuti elkapsz valamit valaki ott várakozótól.

2020. márc. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én bejárnék. Örülj neki, hogy van még hova, mert most rengetegen cserélnének veled. A kis pénz is több, mint a semmi.
2020. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha bezárják a helyet, akkor kapunk fizut... csak hétvégi pótlék nélkül. Most meg annyit se mivel mínusz órában vagyunk emiatt
2020. márc. 24. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!