Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítő tanácsokra lenne...

Segítő tanácsokra lenne szükségem? Azt hiszem idegösszeroppanást kaptam. De valahogy be kell járnom dolgozni karácsonyig. Segítségre lenne szükségem, hogy végig tudjam csinálni.

Figyelt kérdés
Aludni azt nagyon pocsékul tudok. Már szédülök a fáradtságtól és a stressztől. Olyan érzésem van, hogy bármikor elájuljatok. Elég ijesztő. Mellette vagy úgy érzem megőrülök a tehetetlenségtől vagy folyton sírok. Tudom az okokat de nem tudok velük mit kezdeni. Év végével valószínű részben megoldódnak. Szóval nem arra kell megoldás, csak ennek a pár hétnek a túlélésére. Légyszi cak az szóljon hozzá akinek kedvesen sikerül és a pszichológus stb. témát hagyjuk. Mert jelenleg se pénzem se energiám nincs rá.
2019. dec. 5. 08:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Háziorvosnál kérj enyhe nyugtatót, vagy vegyél gyógyteát hátha segít.
2019. dec. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Pár hétig 2 szem valeriana relax minden este lefekvéskor.

Aztán kezd el hallgatni ezt (fülessel):

[link]

Ha rendbejön az alvásod, a napközbeni közérzeted is javulni fog.

2019. dec. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A citromfű teát iszom este. Túl sokat nem használ. Meg ha már borzalmas akkor fél frontint beveszek. De napközben nem tudok mert eleve álmosít meg alacsony a vérnyomásom és kiüt a frontin is meg a tea is. :(
2019. dec. 5. 10:03
 4/15 anonim ***** válasza:
Régebben szédültem a stressztől, a háziorvos medazepemot írt föl, már az első tablettától elmúlt. Nem okozott fáradtságot, álmosságot.
2019. dec. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Elírtam-medazepam.
2019. dec. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha az év vége megoldja a gondokat, akkor próbálj arra gondolni, hogy már csak 26 nap, és 2020. Mindig tartsd szem előtt, hogy a rossz elmúlik.


Ezenfelül tudom ajánlani a Magne B6-ot, valamennyit segít nekem.

2019. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Erre gondolok de olyan messze van még és annyira kész vagyok fizikailag és mentalisan is, hogy nehéz barmire is gondolni. Csak túlélni próbálom az adott napot. Mintha egy rémálomban lennék. ;( persze vége lesz elvileh év végén, de mire kiheverem ezt az nem tudom mikor jön el.
2019. dec. 5. 15:49
 8/15 anonim ***** válasza:
Orbáncfű, eleuthero ginseng, reggel egy erősebb multivitamin.
2019. dec. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja és a koffein bevitelt csökkentsd, ingerlékennyé tesz!
2019. dec. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
C-PEPTIDe spray!
2019. dec. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!