Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire nehéz most munkahelye...

Mennyire nehéz most munkahelyet találni?

Figyelt kérdés
Van munkám és nem szünik meg de éhbért fizet csak, nettó 160 ezer körül havonta átlagban, ezért váltani szeretnék.
2020. márc. 24. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ, milyen munkalör, milyen kompetenciáid vannak.
2020. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hipermarketek most sürgősen keresnek embereket, futárcégek is.
2020. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Ez az időszak nemigen kedvez a munkahelyváltásnak. Én is ebben vagyok, de most inkább kivárok.


Persze az sem mindegy, honnan hová váltanál. Milyen területre? Pl. a vendéglátás most nehéz helyzetben van. Pl. az egészségügyben biztos szívesen látják az embert, de az veszélyes, és szintén keveset fizet.


De ha nem is látsz konkrét hirdetést a szakmádban (vagy hát ahová mennél), spontán jelentkezéseket küldj.

2020. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Talald fel a COVID ellenszeret es biztosan megcsinalod vele a szerencsedet.
2020. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

várd kia járvány végét inkább.

ha új munkahelyre mész ott is kell orvosi meg egyebek.

na a most elég nehézkes.

2020. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tüdőszürőt pl nem is csinálnak.
2020. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

No igen, nagyon igaza van az 5-6. Hozzászólónak. Az üzemorvosit most szinte lehetetlen megcsináltatni.

:(

2020. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Munkát keresek pályakezdőként és számomra eléggé nehéz, sok helyen le vannak állva vagy most állnak le így oda esélyem sincs menni,amit szeretnék csinálni arra úgy látszik nincs lehetőségem csinálni,jelen pillanatban mivel azt látom hogy azokat az emeberket akik ebben dolgoznak vagy fizetetlen szabadságra küldik vagy ki rúgják, felhívom a telefonszámokat munka után érdeklődöm és van hogy szabályos ki nevetnek kérdezi nem tudom hogy mi van most? mondom dehogy is nem, hát akkor és le teszi a telefon,több helyen küldjek önéletrajzot majd ha jobb lesz a helyzet szólnak. Elhatároztam keresek valami rossz melót direkt még utána is néztem annak hol és melyik cégnél panaszkodnak? de azért még is ki fizetnek, aztán nem ki derül hogy még a rossz munkára is sokan jelentkeznek mandja a csajszi majd ha lesz lehetőség akkor a héten szól hogy mehetek interjúra ha nem szól akkor így jártam,sima hűtött áru kihordónak mentem volna ahol napi tízen akárhány órát le kell húzni kora hajnaltól és millió helyre el kell menni plusz sokat is kell vezetni kézi pakolás fel le stb..

Megprbálok valami takaró állást nézni vagy nem is tudom már?

Esetleg el megyek építőiparb vagy bánom is én.

Egy biztos gazdasági válság már el kezdődött az egész világon, nehéz lesz szerintem munkát találni főleg nekem pályakezdőként de aki tapasztalt neki is, állítólag ha vége ennek a járvány dolognak kapásból lesz 3 állásajálatom ahol biztosan tudok is kezdeni, én a helyedben maradnék még le nem cseng ez a vírus nem azért mondom mert rosszat akarok csak én és pályakezdő társaimmal együtt ezt tapasztaljuk de a tapasztaltabb munkaválalók ismerősök ezt javasolják.

2020. márc. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Most becsült meg ami van...

Mert nekem pl már nincs sajnos,

Ismeros által mehettem volna egy másik konyhai kisegítő munkára de egészségügyi kiskönyv kell hozzá és sehol nem álltak velem szóba még maszek úton sem. Anélkül meg nem tudnak felvenni mert ez fontos hozzá hogy nem vagyok beteg stb...patthelyzet,hogy lenne hova de így Nemtudok.

2020. márc. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát valami menő svájci cég ceo-jának menni most elég nehéz -bár az amúgy is -.-"
2020. márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!