Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt olyan, hogy rohadtul...

Volt olyan, hogy rohadtul felmondtál volna, de tudtad, hogy rohadtul nincs esélyed új munkahelyet találni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 18. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Mi az hogy nincs esélyed munkát találni? Kinyitod az újságot tele van állásokkal, amihez nyolc általános kell.
2019. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Volt, hogy nem volt kedvező pár dolog az egyik munkahelyemen, ezért fogtam és titokban elkezdtem állások után kutatni, jelentkeztem rájuk, interjúztan, majd, amikor felvettek, felmondtam a régi helyen és felmondási idő letöltésével mentem az újra.


Olyat nem mondtam, hogy "Óhh, nem érzem jól magam ezen a helyen, de minek is keressek új állást?! Úgyse kellek én sehova se."

2019. ápr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan feladják a keresgélést az első kudarcos hónap után. Pedig pont ezt nem szabad.
2019. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mostanában elég sűrűn ezt érzem. Csak inkább úgy fogalmaznék hogy megfelelő állást nem fogok találni. Ezt jópár munkahellyel a hátam mögött merem kijelenteni.
2019. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer. Aztán az élet úgy hozta, hogy kénytelen voltam meglépni. 5 hónapig nem volt állásom, a totális reménytelen helyzet állt elő. Mondjuk, én válogattam. Aztán becsapott a meteorit. Két helyre is felvettek volna. Az egyiket elfogadtam. :)
2019. ápr. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindig van esély, ha valaki dologozni akar, talál helyet, manapság főleg. Pl.

Budapesten csak az nem dolgozik, aki nem akar, annyira munkaerő hiány van egy csomó szakmában...


Az a helyzet, hogy mindenki megtalálja a helyét, ha akarja.

Személyes tapasztalat, nekem ráadásul kicsi gyerekem is van, ami a jelenlegi munkahelyemen pont hogy előny a munkáltatom elgondolása szerint. Ami hátrányos máshol, másnak éppen előny.


Most jo világ van, most kell váltani!!!

2019. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!