Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol lehet munkahelyet találni?...

Hol lehet munkahelyet találni? Már nagyon elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Érettségivel és 2szakmával rendelkezem,jogosítvány és számítógépkezelői.Már takarítói állásokra is jelentkeztem szinte mindenre,eredmény nélkül.Borsod-Abaúj-Zemplén megyében lakom.

2019. júl. 27. 12:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
Mi az a két szakma? A számítógépkezelői gyakorlatilag nem szakma, a jogosítvány pdig semmiképp nem az. Én azt mondom, hagyd ott BAZ megyét!
2019. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Persze ezek nem külön szakmák,de mint végzettségeket leírtam,van ahol írják előny a jogosítvány.

Pénzügyi ügyintéző és vendéglátó eladó a két szakmám.

2019. júl. 27. 12:14
 3/27 A kérdező kommentje:

Munkanélküliként miből költöznék el? ...

Sokan nem gondolkodnak csak írják ami eszükbe jut.

2019. júl. 27. 12:16
 4/27 anonim ***** válasza:
18%
A Balcsin meg emberhiány van... Pedig a megoldás a költözés oda, ahol van munka.
2019. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Akik a költözéssel vagdalkoznak mindig, reálisan elmondanák miből?

Nem kötekszem, mennék én de nincs miből.

2019. júl. 27. 12:26
 6/27 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanez volt velem tavaly. Nem talàltam munkát hónapokig. Folyton hallgattam, hogy mindent el kell vállalni... Oké. Jelentkeztem szintén takarítónak. Ott azt a választ kaptam, hogy középkorúakat keresek az állásra. Én is írtam ki ide kérdést, ugyanazokat a válaszokat kaptam: költözzek. Én is ezt kérdeztem: miből? Igaz szülőkkel laktam, és volt valamennyi félretett pénzem, ami teljesen elment volna ha elmegyek albérletbe. Aztán a munkaügyi ajánlott egy állást, elmentem interjúra és felvettek dolgozni. December óta egy szuper munkahelyem van, biztos bevételem, félretett pénzem. Kis idő és külön tudok költözni.

24N

2019. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

6-os neked milyen végzettséged van? A munkaügyiből semmi segítséget nem kapok, tanfolyamra is jelentkeztem ahonnan elküldtek mert akinek már van 2 szakmája annak nem lehet.

Szerencséd Volt,hogy így segített a munkaügyi.

2019. júl. 27. 13:08
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Vannak gyárak, ahol van ingyen szállás, pár hónap alatt össze lehet gyűjteni annyi pénzt, hogy albérletbe tudjál költözni, közben meg kereshetsz munkát a szakmáidon belül.
2019. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Gyárba jelentkeztem itt a környéken is (Bosch) de betegség miatt nem voltam alkalmas,az üzemorvos nem írta alá így.
2019. júl. 27. 13:20
 10/27 anonim ***** válasza:
54%

Utazz át másik nagyváros nagy gyárába. Ott biztosan van munka. Ha ügyesebb vagy, lehetsz minőségellenőr, meg ilyenek. Nem kell a vonal mellett állnod, szabadabb beosztás, jobb fizetés.

Ha műszakos, a pótlék sokat dob hozzá.

2019. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!