Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik otthoni munkára "kényszer...

Akik otthoni munkára "kényszerültek" ti mennyire tartjátok a kapcsolatot kollégákkal? Normális, hogy nincs igényem az, , online bandázásra"?

Figyelt kérdés

Igazából így is van elég tennivaló. Akivel szükséges munkaügyben e-mailezek, de nem folyunk bele magánéleti dolgokba. Amikor személyes kontakt is van, akkor szoktunk beszélgetni erről-arról, de most ez kimarad. A napokban viszont már több barátomtól hallottam, hogy ők már csináltak közös fb-os karantén csoportot és online bandáznak, videóhívásban iszogatnak.


Nálatok ez mennyire jellemző?


2020. márc. 26. 09:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint hogy ezt kollégákkal teszik.
2020. márc. 26. 09:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem hiányoznak a kollégák, ők még dolgoznak. Kicsit felfrissültem, hogy nem hallom azt a sok pletykát, de azért jóba vagyok velük, egyikőjüknek esküvője is lett volna, azért érdekel mi van velük
2020. márc. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A call-okat igénylem, mert segíti a munkát. De ennyi untig elég is belőlük.
2020. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, totál senki nem érdekel.
2020. márc. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk napi egyszer nap végén vagy egy 15 perces videós beszélgetésünk, amiben megbeszáljük kinek milyen napja volt, néha ír valaki a csoportos chatbe, vagy küld pár mémet, de jóval kevesebbet beszélünk, mint benn.

Én kedvelem a közvetlen kollégáim, ha nem beszélgetnénk, nem hiányozna különösebben, de ez így pont jó. Azért az online bandázás meg az együtt iszogatás sok lenne, azt a barátaimmal csinálom :)

2020. márc. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Reggeli skype meeting és délutáni napzáró meeting, napközben csak a közvetlen kollegákkal chat.
2020. márc. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem döntse el mindenki, hogy neki mennyi igénye van ilyen helyzetben a bandázásra, csevegésre, és ne akarja a másikra erőltetni, ennyi. Mi speciel picit csevegünk napközben is - mondjuk azt a munkahelyi chaten, nem külön facebookon. Meg néha csinálunk egy ilyen max. félórás chatet. Ezen felül is vannak, akik cseverésznek munkán kívül, nekem ennél többre nincs igényem, senkivel nem vagyok annnnnyira bizalmas kapcsolatbsn. Azt is megértem, ha vkinek a napközbeni csevegésre sincs, van olyan munkatársam, aki ezekben a munkahelyi chatekben sem vesz részt.
2020. márc. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!