Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A koronavirus utan lesz pl...

A koronavirus utan lesz pl Angliaban szobaasszony munkalehetoseg?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok? Vagy ez utan már nem fognak az emberek szallodaba menni stb? Tekintettel hogy kb majdnem mindenki tönkremegy.

Illetve gondozó munkalehetoseg szerintetek megmarad? (ismét UK ra gondolok)

Szeptember környékén kiszeretnek menni dolgozni, csak nem tudom ezek után mi lesz? Mire lesz lehetőség mire nem? Mi a véleményetek?

Köszi.



2020. márc. 27. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
A jósnődet kérdezd, mert rajta kívül még azt se tudja senki, hogy holnap mi lesz.
2020. márc. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Annak, aki már idekint van, biztos lesz. Aki most akarna kijönni dolgozni, annak már nem biztos.
2020. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon remelem, mert most itthon ulok es malmozok, hogy mikor mehetek vissza dolgozni.

Gondozoi allas tuti lesz, azokat most is hirdetik.

Azert szerintem az angolok fognak menni, nem ugy ismertem meg oket a 13 evem alatt, hogy otthon maradnanak, meg a legnagyobb hoviharban is mentek turazni kb.


Nem tudom, hogy aki most akar kijonni, annak lesz-e lehetosege egyaltalan, hiszen most nagyon sokan munka nelkul maradtak, es az angolok is kenytelenek lesznek elvallalni ilyen munkakat.

2020. márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugye azt te sem gondolod komolyan, hogy úgy belejövünk ebbe a karanténba, hogy ha vége is, akkor se mozdulunk ki soha többet? Mi az istenért ne mennének az emberek szállodába??? Ha már lehet utazni, akkor nyilván meg is akarnak szállni a népek valahol.
2020. márc. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolso, azt nem lehet tudni, hogy az a social distancing meddig fog tartani.

Sok helyen azt mondjak, hogy akar 1 evig is eltarthat, persze eleg nehez lesz az embereket korlatozni.

De ha Kinat veszed alapul, ott kb 4 honap volt, most kezdenek visszaterni a regi kerekvagasba es nem hiszem, hogy az emberek rogton elkezdtek utazgatni.

2020. márc. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!