Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 65 év felett 1-től mehet...

65 év felett 1-től mehet dolgozni, ez normális?

Figyelt kérdés

Apa egy nagy fémipari vállalatnál dolgozik nyugdíjasként.

2 hete megmondták neki és a hozzáhasonló korú kollégáinak,hogy hogy maradjanak otthon ,mert ugye már idősebbek és korona vírus van.Erre ma mondta telefonon,hogy 1-én mehet dolgozni és újra elkezdődnek a felvételek is a céghez. Én most attól tartok,hogy pont ilyenkor amikor egyre többen betegszenek meg? Máshol is elkezdték behívni a dolgozókat akik eddig otthon voltak? Aggódom,hogy édesapám beteg lesz,főleg hogy rengetegen dolgoznak körülötte ,de nem mondhatom meg neki hogy ne menjen dolgozni.


2020. márc. 30. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Mehet, akar, a kockázatot ismeri, bele nem szólhatsz.
2020. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Saját döntése hogy megy e vagy nem.
2020. márc. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1

?=Kérdőjel

2020. márc. 30. 17:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne menjen!
2020. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"1-én mehet dolgozni"


Vagyis nem kötelező, ha akar megy ha nem akkor nem. Csak az a kérdés, hogy most milyen státuszban van, fizetett szabadság, állás idő vagy fizetés nélküli, és milyenben lesz, ha nem megy.

2020. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

El kell dönteni, hogy megér e ekkora kockázatot,

csak nehogy temetés legyen a vége

2020. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!