Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem lehet a munkahelyeme...

Miért nem lehet a munkahelyemen fejlődni?

Figyelt kérdés
Inkább minden pozícióra, új, ismeretlen embert vesznek fel. Ott van a régi ember akiről látják, hogy többre is képes, ugyanazok a tapasztalatai megvannak mint az ujnak. Kivétel nélkül minden emberhez így állnak hozzá. Ha takaritonak mentél oda 2 diplomával és érted a marketinget akkor sem leszel több egy takaritónál. Hiába vagy ott évek óta, hiába vagy megbízható, hiaba vannak meg a tapasztalataid sosem fogsz oda többre kelleni. Ez csak egy példa volt. Mindenkivel ezt csinálják. (most vírustól függetlenül, 3 éve is ez volt a helyzet)
2020. márc. 30. 17:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Sőt aki fejlődni akar én úgy vettem észre,hogy nem is nézik jó szemmel. Aminek odamentél az maradsz ott örökké.
2020. márc. 30. 17:30
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem szégyen munkahelyet váltani, ha valami nem jön be.

Fura, mert tőlem mindig többet vártak, és nyomtak volna előrébb, csak nem érdekelt. Amikor másik helyre mentem, ott is hasonló történt, de ott beadtam a derekamat, erre 1 helyett 2 főállású feladatom volt, ami kikészített egy idő után. Szóval azt is otthagytam. Évekről beszélgetünk most, nem hetekről, azt azért hozzáteszem.

2020. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes a kérdés: akkor miért szokott szervezetfejlesztés, szupervízió, teamcoaching lenni, ha valóban nem engedi egy munkahely a fejlődést? Fura nekem is.
2020. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
Ez így kevés infó. Miért alkalmazzanak marketingesnek, ha nekik nem kell marketinges, viszot elvesztenek egy gyakorlott takarítót?
2020. márc. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!