Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert nem lehet megerteni,...

Miert nem lehet megerteni, hogy tartani szeretném a távolságot?

Figyelt kérdés
Még jarunk dolgozni - szerencses vagyok, mert sajnos rengeteg embernek nem kell, itt a cegnel is 90 szazalek szabadsagon van.. Na de en szeretnem tartani a tavoslagot es csak jonnek kozel.. Nagyon hosszan sohajtoznak mellettem.. Az elobb az egyik kollegam fel meterre a masik arcaba kohogott.. Kozbeb meg kirohog engem, hogy jajj miert nem bandazok mert felek h elkapom toluk.... Igazabol en fokent attol felek h en fertozom meg oket.. Mert zavar h nkncs annyi pénzem h megtehessem, hogy elvonulok. Sajnos elszortam a penzem tavaly.. Amit nagyon banok es lelkofurdalasom van, hogy emiatt nem maradhatlk otthon. Semmk tunetem nkncs, jol vagykk, hordok maszkot fertotlenitek midnent.. De zavar, hogy meg magyarazkodni kell, hogy miert nem akarok bandazni.
2020. ápr. 1. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem kell magyarázkodni, az jó, amit itt is leírtál, csak röviden.

Józsi nem félek, csak vigyázok, hogy nehogy én fertőzzek tudtomon kívül.

Egyébként ha van rajtad kesztyű, maszk, az már jó. Lehet beszélgetni. De tényleg nem kell egymásra mászni meg egymásra köhögni :)

2020. ápr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még csodálkozol, hogy valami létfontosságút nem értenek az emberek?


Te ugyanúgy nem érted, hogy baromi nehéz elolvasni a feleslegesen bő lére eresztett ékezet nélküli ömlengést...válts át qwertz-re, ha már magyar embereknek felteszel egy kérdést. Azt ne mond, hogy telóról írsz...mert én is.

2020. ápr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2: teljesen érthető volt a kérdés. Ha neked ez már a bő lé, akkor nem sokat jársz erre. Van, aki tényleg kisregényt ír :D
2020. ápr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, elnézést kérek. Hirtelen felindulásból elkövetett kérdés kiírás volt. Muszáj volt valahol levezetnem a feszültséget és így, hogy bőven leírhattam, már kicsit meg is nyugodtam. Köszönöm szépen a figyelmet. Kitalálok egyedül is.
2020. ápr. 1. 09:44
 5/5 A kérdező kommentje:
1 és 3-as köszönöm a válaszokat :)
2020. ápr. 1. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!