Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes ebben a helyzetben...

Érdemes ebben a helyzetben munkahelyet váltani több pénzért?

Figyelt kérdés

Tehát most dolgozok havonta köpedelem pénzért havonta átlagolva 165 ezer FT-ért, de biztosan megmarad a munka legyen bármilyen rossz is a járvány helyzet.

Vajon megéri váltani egy olyan helyre ahol 225 ezer is megkeresek de nincs garancia hogy megmarad (legalábbis nem annyira mint a mostani munkámban)



2020. ápr. 2. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem .
2020. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nem, a biztosat nem adnám fel a bizonytalanért bármilyen csábító is a lehetőség.
2020. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a helyzetben semmiképp nem tenném kockára a munkahelyem. Inkább 165 ezer legyen fixen, minthogy felmondj, aztán a másik helyen 1 hónap után közöljék, hogy viszlát...
2020. ápr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon gondolkozom a váltáson, mert az a bajom hogy ennyiből nem lehet normálisan egyről a kettőre lépni, viszont nagy szivás lenne ha munkanélkül maradnék.
2020. ápr. 2. 15:26
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Én fogok váltani, de nekem nincs annyira nagy kockázat, ugyanis édesanyámnál lakom még, szóval nincs sok veszítenivalóm. Ha egyedül élnék, akkor megvárnám amíg kicsit visszaáll a helyzet.
2020. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én sem egyedül élek és 5 millió ft felett van megtakarításom, éhen nem halnék munkanélkül sem, de itt arról van szó hogy szeretném felgyorsítani a megtakarításom ütemét.
2020. ápr. 2. 15:31
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Hát akkor azt mondom: ha van esély rá, hogy elnyerd az állást, de el tudod viselni, ha nem jön össze, akkor vágj bele.
2020. ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bizonyára van még több tényező is, ami valamit nyom a latban. Viszonyítsd ezeket egymáshoz, pro és kontra, aztán dönts. Nehéz nekünk felelősségteljesen jó tanácsot adni. Tudod - a kibicnek semmi sem drága. Dönts Te, a Te bőröd van a vásáron.
2020. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kb én is ennyit keresek mint te, valóban nem lehet ennyiből haladni, bár nekem az volt a lényeg hogy legyen munkaviszonyom aztán könnyebben tudok lépni tapasztalattal. Pont tavasszal-nyáron akartam váltani, de nem fogok. Inkàbb kapjak ennyit még egy ideig mint hogy munkanélküli legyek. Ez az állás fix, mondta a főnök nem állunk le. Úgyhogy nincs félnivalóm. Ha véget ér a virusos időszak, akkor meg elkezdek keresgélni.

Több ismerősöm akinek magasabb fizetése volt, most otthon ül munka nélkül.

Neked kell dönteni. Mi max tanácsot, tapasztalatot írhatunk.

2020. ápr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen pont én is úgy voltam hogy váltani akarok de ez a helyzet most elbizonytalanított, és igen jelenlegi munkahelyem biztosan megmarad legyen bármiféle szigorítás, szóval lehet kénytelen leszek várni mint kockáztatni
2020. ápr. 2. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!